Newsy

"Zdrajca" PRZEDPREMIEROWO w Multikinie

Mafia, jakiej nie znacie

"Ojciec chrzestny" oraz jego świetna kontynuacja "Ojciec chrzestny II" to dzieła wybitne, ale z prawdziwym wizerunkiem mafii mają niewiele wspólnego. "Zdrajca", premierowa propozycja Multikina, to kubeł zimnej wody dla wszystkich widzów wspominających z rozrzewnieniem twardych, ale szlachetnych gangsterów. Najnowsze dzieło Marco Bellocchiego opowiada prawdziwą historię Tommaso Buscetty, legendarnego gangstera, który złamał omertę (zmowę milczenia) i wyjawił tajemnice mafii. 

Najpierw Buscettę ścigała policja, a potem ganiali za nim koledzy "z branży". Do końca życia musiał ukrywać się przed zemstą pobratymców. Wiele mu odebrano, wiele wycierpiał. Ale i był to mafiozo z krwi i kości - bezwzględny, brutalny, szorstki. Jeśli macie jakieś wątpliwości w tym temacie, to obejrzyjcie sobie zwiastun:

"Zdrajca" to włoska organizacja przestępcza bez upiększania i słodzenia. Wielbiciele kina gangsterskiego poczują się jak w niebie. To niespieszna opowieść zrealizowana w starym stylu. Jeśli nie możecie się doczekać seansu, to mam dobre wieści: "Zdrajcę" pokażemy przedpremierowo w Multikinie w najbliższy weekend 27-28 czerwca. Nie macie wtedy czasu? Nic straconego - "Zdrajca" oficjalną premierę na naszych ekranach będzie miał już 3 lipca. Do zobaczenia w Multikinie!

Zdrajca

Zdrajca

Obyczajowy Od lat: 15 153 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Zdrajca" PRZEDPREMIEROWO w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.