Newsy

Zawsze jest pogoda na kino

O niezawodności filmu podczas organizacji (pół)kolonii

Udało się! Trudny rok szkolny dobiegł końca, wakacje się rozpoczęły i, ku radości wielu dzieci, kolonie oraz półkolonie, tak jak w minionych latach, będą dostarczać radości oraz tworzyć piękne letnie wspomnienia. Organizacja tego przedsięwzięcia, zwłaszcza teraz, kiedy trzeba poświęcić znacznie więcej uwagi zasadom bezpieczeństwa i higieny, może być nie lada wyzwaniem. Gdzie znaleźć przestrzeń na tyle bezpieczną, żeby spełnić określone normy, a zarazem przyjazną i atrakcyjną dla dzieci? Oczywiście w kinie!

Czworo dzieci i coś

Multikino to nie tylko miejsce, w którym przykładamy szczególną uwagę do środków bezpieczeństwa, ale również niezawodna rozrywka. Czy słońce, czy deszcz – masz pewność, że wizyta w kinie będzie strzałem w dziesiątkę i sprawi przyjemność Twoim podopiecznym.

Na co z grupą do kina?

Chętnie podpowiemy kilka tytułów, które z pewnością spodobają się najmłodszym.

Naprzód – magiczna opowieść studia Disney&Pixar, której akcja rozgrywa się w świecie bardzo podobnym do naszego, ale jednocześnie pełnym czarów  i całego mnóstwa baśniowych stworzeń. Jak pogodzić te dwie perspektywy? Twórcy animacji wpadli na wiele zabawnych pomysłów, z których część zdradza zwiastun:
Więcej o filmie poczytać można również tutaj, a na życzenie (zgłoszone podczas dokonywania rezerwacji) przed seansem wyświetlimy specjalnie przygotowaną do „Naprzód” lekcję multimedialną. Wizyta w kinie będzie wówczas nie tylko rozrywką, ale również wzbogaci wiedzę dzieci o nowe konteksty w odbiorze filmu.

 

Czy może być lepszy film na wakacje niż… film o wakacjach? Czworo dzieci i coś na motywach powieści Jacqueline Wilson, to uwspółcześniona wersja historii o gromadce dzieci, które podczas letnich ferii spotykają dziwnego stworka – Piaskoludka. Okazuje się, że ma on moc spełniania życzeń, ale tylko jednego dziennie. To film familijny, który łączy sceny aktorskie z animacją komputerową – spodoba się więc najmłodszym, ale także starszym uczestnikom. 

A jeśli nie mamy magicznych mocy spełniania życzeń, a bardzo czegoś pragniemy? Na ratunek przychodzi kurka Turu, która w swojej historii Turu. W pogoni za sławą uczy, jak wzmacniać w sobie determinację i wiarę we własne siły. Film wraca na ekrany od 17.07!

Czworo dzieci i coś

Czworo dzieci i coś

Fantasy Familijny Przygodowy Od lat: 7 110 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Turu. W pogoni za sławą

Turu. W pogoni za sławą

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 80 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Naprzód (Hit za 14,90)

Naprzód (Hit za 14,90)

Animowany Familijny Od lat: 6 102 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zawsze jest pogoda na kino

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.