Newsy

Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości z okazji premiery „Player One” w Multikinie w Gdyni

2 i 3 kwietnia fani twórczości Stevena Spielberga będą mogli wybrać się do Multikina w Gdyni na przedpremierowe pokazy długo wyczekiwanego filmu science-fiction “Player One”.

Scenariusz tej produkcji powstał na podstawie bestsellerowej powieści Ernesta Cline’a pod tym samym tytułem, która zawładnęła wyobraźnią milionów czytelników na całym świecie. W 2045 roku świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie.  Ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej „wielkanocne jajo”. W tym fantastycznym świecie — pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw — na bohaterów czeka zadanie ważniejsze niż sam konkurs.

Z okazji premiery filmu „Player One” zapraszamy do stanowisk HTC VIVE przygotowanych przez firmę VR Studio. Ta specjalna strefa składa się z najbardziej zaawansowanych gogli VR umożliwiających nie tylko oglądanie wirtualnego świata, ale również poruszanie się po nim. Dzięki ręcznym kontrolerom gracz uzyskuje możliwość rzucania i łapania przedmiotów. Poczuj na własnej skórze, czym jest wirtualna rzeczywistość i przejdź nad przepaścią, strzelaj w kosmosie, odkryj głębiny oceanu w Multikinie w Gdyni! Zapraszamy w weekend 6 – 8 kwietnia.

Godziny otwartych stanowisk z wirtualną rzeczywistością:

Piątek, 6 kwietnia: 17:00 – 20:00

Sobota, 7 kwietnia: 17:00 – 20:00

Niedziela, 8 kwietnia: 14:00 – 16:00
Player One

Player One

Familijny Science-Fiction Od lat: 12 140 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości z okazji premiery „Player One” w Multikinie w Gdyni

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.