Newsy

„Zambezia”: W sercu Afryki

Piękno prawdziwej Afryki w animacji twórców "Aut".

„Kiel Murray był naszym konsultantem i mentorem. Przez trzy i pół roku historia (...) rozwijała się i dojrzewała w rękach naszych niestrudzonych scenarzystów, montażystów i reżysera” – opowiada producent filmu, Stuart Forrest. „Byłem niezwykle podekscytowany obserwując ten proces i czekając na moment, kiedy projekt będzie gotów do tego, żeby go pokazać. Mam nadzieję, że ten film zachwyci widzów tak, jak zachwycił nas i, że zobaczą w nim unikatowe piękno prawdziwej Afryki – nie tylko w spektakularnych krajobrazach, ale również w tętniącym życiem ptasim mieście” – dodaje Forrest.

Do tytułowej, ptasiej metropolii leżącej w samym centrum Mozambiku, przybywa sokół Kai (Jakub Mróz) pragnący dołączyć do elitarnej eskadry Dziobasów Przestworzy, stojących na straży bezpieczeństwa krainy. Młody bohater będzie mógł wykazać się swoim męstwem, gdy miasto zaatakują podstępny jaszczur Budzo (Mirosław Zbrojewicz) i banda marabutów (członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju). W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Joannę Kulig, Dariusza Szpakowskiego oraz Roberta Górskiego.

„Zambezia”, reż. Wayne Thornley, głosu użyczyli m.in. Jakub Mróz, Weronika Łukaszewska, Joanna Kulig, Dariusz Szpakowski, Przemysław Borkowski    , Mikołaj Cieślak, Mirosław Zbrojewicz, Robert Górski

Jerzy Wasowski

Zambezia

Zambezia

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 80 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Zambezia”: W sercu Afryki

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Kimonia606

Kimonia606

04.02.2013, 14:01:24

SUPER POLECAM!!!!!