Newsy

Z M!Kartą płacisz tylko 13,90 zł za bilet!

Nowa superoferta Multikina dla uczniów i studentów.

Od teraz wizyta w kinie stanie się rozrywką, na którą możesz sobie pozwolić jeszcze częściej! A ponieważ końcówka roku jest usiana hitami – skorzystaj z naszej najnowszej oferty i zapłać za bilet do Multikina jedynie 13,90 zł za sztukę!

M!Karta to wyjątkowa akcja skierowana do uczniów od 15. roku życia oraz studentów posiadających ważną legitymację, którzy zdecydują się na wizytę w jednym z warszawskich Multikin (Multikino Złote Tarasy, Multikino Ursynów, Multikino Wola, Multikino Targówek). Dzięki M!Karcie bilety od poniedziałku do piątku na wszystkie seanse z repertuaru Multikina kosztują jedyne… 13,90 zł za bilet! W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

M!Karta kosztuje 13,90 zł i jest ważna przez rok. Uprawnia do zakupu dwóch biletów dziennie w promocyjnej cenie. Warunkiem skorzystania z oferty jest ważna legitymacja.
Tańsze bilety to nie wszystko, co zyskujemy z M!Kartą. Dla jej posiadacza Multikino przygotowało także zestaw Oscar (średni napój oraz średni popcorn) w supercenie 13,90 zł!

Co więcej - za każdy kupiony bilet lub zestaw Oscar na M!Karcie naliczany jest 1 punkt, a za każde 5 punktów wygenerowany zostanie kod, który należy zamienić na bilet do kina. Gratisowy bilet możesz podarować każdemu – także osobom niebędącym uczniami czy studentami.

M!karta istnieje także w formie wirtualnej. Wystarczy ją zarejestrować na naszej stronie i okazać przy kasie poprzez np. smartphone’a. Ponadto nie obowiązuje żadna umowa, a z M!Karty można zrezygnować w każdej chwili.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na www.multikino.pl/mkarta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Z M!Kartą płacisz tylko 13,90 zł za bilet!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.