Newsy

Z "Kroniki" do "Fantastycznej czwórki"?

Gwiazda filmu science fiction "Kronika", Dane DeHaan przyznał, że bardzo chciałby wystąpić w remake'u "Fantastycznej czwórki", który szykuje reżyser "Kroniki" Josh Trank.

Od kiedy z projektem związał się Trank, DeHaan jest wymieniany jako jeden z kandydatów do roli Ludzkiej Pochodni. Młody aktor powiedział w wywiadzie, że filmy o superbohaterach to jego "grzeszna przyjemność". Uwielbiam chodzić na takie filmy do kina i sądzę, że Josh Trank poradzi sobie z czymś takim. Jeśli miałbym znowu robić film o superbohaterach to bardzo chciałbym zrobić to z nim bo wiem, że rozumie, że ważny jest nie tylko spektakl ale też ludzka strona tego. Nowa "Fantastyczna czwórka" jest jednak odległa o kilka lat. Najpierw Fox zajmie się dwoma innymi produkcjami o superbohaterach: "The Wolverine" i sequelem "X-Men: Pierwsza klasa".

Komiks Marvela o Fantastycznej czwórce pojawił się w 1961 roku. Jest to uznawane za początek "srebrnej ery" komiksów a zarazem bogatego świata stworzonego przez Marvela, który istnieje do dziś. Jak do tej pory powstały dwa kinowe filmy o Fantastycznej czwórce: "Fantastyczna czwórka" w 2005 i "Fantastyczna czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" w 2007, wyreżyserowane przez Tima Story.


AK / Digital Spy

News ze Stopklatki Obrazek - Stopklatka-WIECEJ_30.png

Kroniki Spiderwick

Kroniki Spiderwick

97 min

Więcej o filmie
Kronika opętania

Kronika opętania

Horror Od lat: 15 93 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Z "Kroniki" do "Fantastycznej czwórki"?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.