Newsy

„Yesterday” | Ed Sheeran nie zna Beatlesów?

Muzyczna komedia dla każdego

Wyobraźcie sobie taką sytuację, że pewnego dnia wstajecie rano i uświadamiacie sobie, że na całym świecie nikt oprócz Was nie zna… muzyki Beatlesów. Właśnie takie coś przytrafia się Jackowi, śpiewakowi folkowemu i jednocześnie bohaterowi komedii romantycznej „Yesterday”. Młody muzyk w dobrej wierze postanawia przypomnieć ludziom piosenki czwórki z Liverpoolu, ale niejako przy okazji staje się gwiazdą rocka. A że gwiazdy rocka najlepiej dogadują się z gwiazdami rocka, to Jack na swojej drodze spotyka… Eda Sheerana we własnej osobie. Co będzie dalej? Zobaczycie w kinie :) Na razie musi wystarczyć Wam zwiastun.
Ed Sheeran ma za sobą już kilka występów przed kamerą. W 2015 wystąpił w kilku odcinków serialu „Posłaniec gniewu”.
Ed chyba lubi takie klimaty, bowiem zaliczył także występ przed kamerą w „Grze o Tron”, jednym z największych serialowych hitów wszech czasów.
Bez dwóch zdań najzabawniejszym epizodem z Edem Sheeranem w roli głównej jest sekwencja z „Bridget Jones 3”. Gdzie w „Yesterday” nikt nie zna Beatlesów, tak tutaj nasze bohaterki jakimś cudem nie rozpoznają jednego z najsłynniejszych muzyków na świecie.
Yesterday” na ekranach już od dzisiaj – na film zapraszamy do Multikina!
Yesterday

Yesterday

Komedia Muzyczny Od lat: 15 116 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Yesterday” | Ed Sheeran nie zna Beatlesów?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.