Newsy

„X-Men: Mroczna Phoenix” | Kup bilet, odbierz przypinkę!

Tylko w Multikinie!

Uwaga, fani X-Menów! Pora się sprężyć! Już wkrótce premiera finalnej części serii, która nieprzerwanie od 2000 roku prezentuje nam przygody mutantów w uniwersum prosto z komiksów Marvela. Ale wszystko co dobre musi kiedyś się skończyć. X-Men: Mroczna Phoenix to definitywny koniec filmów o mutantach od studia 20th Century Fox. Kolejne produkcje z zupełnie nową obsadą znajdą się w planach dystrybucyjnych Disneya.
 
Warto wybrać się do Multikina, by po raz ostatni obejrzeć, jak w kultowe role wcielają się Michael Fassbender, James McAvoy, Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Sophie Turner i inni. Na ekranie zobaczymy także Jessicę Chastain w roli głównej antagonistki, choć fani komiksów wiedzą, że prawdziwym zagrożeniem jest nieposkromiona moc Jean Grey, w którą wciela się Turner. Całość oparto na fabule kultowego zeszytu „Dark Phoenix Saga”. To mroczna historia pełna poświęceń i emocji. Z pewnością na ekranie będzie prezentować się znakomicie!
 
Dla wszystkich fanów X-Menów, którzy chcą zobaczyć najnowszy film ze swoimi bohaterami jak najszybciej mamy świetną informację: tylko w Multikinie do biletów na „X-Men: Mroczna Phoenix” dodajemy wyjątkowe, czadowe i kolekcjonerskie przypinki. Liczba badzików ograniczona, dlatego lepiej nie zwlekajcie z seansem. Premiera „X-Men: Mroczna Phoenix” już 7 czerwca. Do zobaczenia w Multikinie!
X-Men: Mroczna Phoenix

X-Men: Mroczna Phoenix

Akcja Familijny Science-Fiction 114 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „X-Men: Mroczna Phoenix” | Kup bilet, odbierz przypinkę!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Vlados

Vlados

13.06.2019, 01:04:22

bardzo ładny film