Newsy

"X-Men: Apocalypse". Nie tylko Wolverine

Nie samym Wolverinem żyje człowiek. Kultowy mutant co prawda pojawia się na najnowszym zwiastunie „X-Men: Apocalypse”, ale raczej nie będzie głównym bohaterem opowieści. Wykorzystajmy tę okazję i przyjrzyjmy się uniwersum X-Men. Kto ma bardziej odjechaną moc? Rozpoczynamy nasz TOP 7!

7. BLOB
Zaczynamy z grubej rury. I to niemal dosłownie – Blob, czyli wielka góra mięśni i cała masa wrednego usposobienia. Dzięki, hmmm, ogromnej masie może przyjąć na siebie niezliczoną ilość ciosów oraz całkiem sporo ołowiu. Ponoć zobaczymy go w „X-Men: Apocalypse”.

X-Men: Apocalypse

6. EYE-SCREAM
Tak, dobrze przeczytaliście. Eye-Scream. Ice-Cream. Koleś, który w każdym momencie mógł zmienić się w… lody o dowolnie wybranym smaku. Tak po prostu i tylko tyle. Ktoś ma ochotę na coś słodkiego?

X-Men: Apocalypse

5. DAZZLER
Taki pomysł mógł powstać tylko w latach siedemdziesiątych. Komiksowy gigant podpisuje umowę z wytwórnią płytową i na łamach swoich zeszytów prezentuje nową mutantkę – Alison Blaire, pseudonim „Dazzler” – która zmienia dźwięk w fantazyjne połączenie świateł i energii. Jednym zdaniem Dazzler jest chodzącym oświetleniem rockowego koncertu.

X-Men: Apocalypse
(na zdjęciu podczas trasy z Deadpoolem)


4. DEADPOOL
Deadpool? Ktoś powiedział Deadpool? Tak! Najmądrzejszy, najprzystojnieszy, najsilniejszy, najseksowniejszy, najbardziej niezniszczalny i najmocniej przekonany o tym, że jest tylko wytworem wyobraźni rysowników komiksów mutant Deadpool jest po prostu najlepszy.

X-Men: Apocalypse

3. NO-GIRL
Okej, nie wiem, co teraz powiedzieć. Martha Johansson, niegdyś mutantka o psychicznych umiejętnościach, teraz jest tylko mózgiem w szklanej kuli. Na łańcuszku. By kula nie odleciała.

X-Men: Apocalypse

2. WOLVERINE
No co? Chyba nikt nie sądził, że wiecznie wkurzonego Kanadyjczyka może zabraknąć w naszym zestawieniu. James „Logan” Howlett nie ma miłego usposobienia, ale jego mocy można pozazdrościć. Wolverine jest niemal nieśmiertelny dzięki zdolności regeneracji, zaś jego kości wzmocniono niezniszczalnym metalem. Urok osobisty gratis!

X-Men: Apocalypse

1. BAILEY HOSKINS
Bailey jest taki super, że nawet nie ma swojego pseudonimu. Bohater jednej z najnowszych komiksowych serii „X-Men: Worst X-Man Ever” ma prawdziwego pecha. Jego moc ogranicza się do umiejętności… eksplozji. Tak. Bailey może raz wybuchnąć i tyle go zobaczymy na tym ziemskim padole. Najgorsza. Moc. Ever.

X-Men: Apocalypse


Ani grama supermocy nie posiada,
Piotr Olczyk

 

X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 144 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "X-Men: Apocalypse". Nie tylko Wolverine

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Nju studios

Nju studios

27.05.2016, 13:11:03

Z grubej rury Blob nawet nie ma mocy i nie jest mutantem.

Nju studios

Nju studios

21.05.2016, 21:24:21

Epickie ?

ada

ada

17.05.2016, 16:19:30

"z grubej rury" zdobyło mój dzień :)