Newsy

„X-Men: Apocalypse”: Michael Fassbender mieszka w Polsce!

Mieszka tu, tu, tu, tu! I dodatkowo mówi po naszemu.

Dziesięć lat po „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Grany przez Michaela Fassbendera mutant Magneto przed dekadą próbował dokonać zamachu na prezydenta USA. Po tym wydarzeniu zniknął z powierzchni ziemi. W „X-Men: Apocalypse” dowiadujemy się, że Magneto ukrywa się w… Polsce lat osiemdziesiątych! A dokładniej w miejscowości Prószków. Jako „Henryk” pracuje w hucie, zaś w domu czeka na niego kochająca rodzina. Ale w życiu antybohaterów nic nigdy nie układa się po ich myśli…
  
Polskie wątki w serii „X-Men” pojawiały się już wcześniej. Kilkukrotnie odwiedziliśmy Oświęcim, w którym zginęli rodzice Magneto, a sam mutant odkrył tam swoje moce. Ale w „X-Men: Apocalypse” reżyser Bryan Singer poszedł o krok dalej – jakiś kwadrans filmu rozgrywa się w Prószkowie, bohaterowie mówią w naszym języku, a wśród nich bryluje sam Michael Fassbender. Radość na widowni gwarantowana!
 
Na seanse „X-Men: Apocalypse” zapraszamy już od dzisiaj!

X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 144 min

Więcej o filmie
ENEMEF: Noc X-Men

ENEMEF: Noc X-Men

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „X-Men: Apocalypse”: Michael Fassbender mieszka w Polsce!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Magneta

Magneta

19.06.2016, 17:15:31

Hah... ale dlaczego jest to rozmówka polsko-angielska a nie w 100% polska? Zt ego fragmentu wynika, że polacy rozumią angielski, ale mówić w nim nie potrafią, a główny bohater polskiego się nie nauczył ;-)

Killer

Killer

21.05.2016, 23:39:55

- Ale pan nie słyszy jak on to mówi? Jaki on ma akcent? - żebyście wy wąski władali taką polszczyzną:p