Newsy

„Wykolejona” przedpremierowo w Multikinie

22 lipca pokażemy przedpremierowo komedię „Wykolejona”. Zobacz, jak wygląda życie kobiety, która ma pracę marzeń i bardzooo bogate życie towarzyskie, dwa dni przed premierą.

Judd Apatow, reżyser „Wpadki” i „40-letniego prawiczka”, przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa. Twórczynią scenariusza jest jedna z najzabawniejszych kobiet Ameryki, gwiazda bijącego rekordy popularności serialu komediowego „Inside Amy Schumer”. W obsadzie: dawno nie widziana w komedii laureatka Oscara Tilda Swinton i Marisa Tomei (również nagrodzona Oscarem).

 

Pokazy przedpremierowe odbędą się w kinach: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Warszawa Złote Tarasy.

 

Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

 

Wykolejona

Wykolejona

Komedia Od lat: 15 125 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Wykolejona” przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Ewik

Ewik

20.07.2015, 15:03:11

Film głupi i wulgarny ......