Newsy

Wyjątkowe seanse "Jurassic World: Dominion" z Naukowo TV

Gdy wszystkie oceny są już wystawione, a do końca roku szkolnego pozostało jeszcze kilka dni, doskonałym pomysłem będzie wyjście do kina ze swoją klasą. Seans filmowy nie oznacza jednak końca nauki bo mamy do zaproponowania idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym!

O "Parku Jurajskim" słyszał chyba każdy. Prawdopodobnie nie ma osoby na świecie, która w pewnym momencie swojego życia choć na chwilę nie zainteresowała się tematem dinozaurów.

Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile prawdy jest w historiach, które tak często wykorzystywane są w filmach czy serialach?

Premiera filmu "Jurassic World: Dominion" to doskonała okazja, by wspólnie ze swoją klasą sprawdzić, co tak naprawdę wiemy o dinozaurach.

Wspólnie z youtuberem Krzysztofem Poznańskim z kanału Naukowo TV przygotowaliśmy nie lada gratkę, nie tylko dla miłośników paleontologii. W każdym z naszych kin przed seansem filmu "Jurassic World: Dominion" zamiast tradycyjnego bloku reklamowego będzie można obejrzeć specjalny filmik edukacyjny poświęcony tematyce dinozaurów.

Jurassic World: Dominion

Jurassic World: DominionTo nie wszystko! W pięciu naszych kinach odbędą się wyjątkowe pokazy filmu z udziałem Pana Krzysztofa który osobiście przybliży wszystkie prehistoryczne fakty i obali każdy "jurajski" mit. Uczniowie będą mogli zadać Panu Krzysztofowi nurtujące ich pytania także po seansie.

Pokazy odbędą się w następujących kinach i terminach:

10.06 – Multikino Warszawa Złote Tarasy – godzina 10:00

13.06 – Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki – godzina 10:00

14.06 – Multikino Poznań 51 – godzina 9:00

15.06 – Multikino Kraków – godzina 10:00

20.06 – Multikino Zabrze – godzina 10:00

Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

W celu zarezerwowania pokazu z lekcją multimedialną, pokazu z udziałem Naukowo TV lub w razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu z lokalnym Specjalistą ds. Kluczowych Klientów. 

Jurassic World: Dominion

Jurassic World: Dominion

Przygodowy Science-Fiction Od lat: 13 147 min

Więcej o filmie