Newsy

Wyjątkowe pokazy „Planety singli 2” z udziałem gwiazd

Takie atrakcje tylko w Krakowie i Poznaniu!

Na tę premierę musieliśmy czekać aż 2 lata! Czy było warto? Nie ma wątpliwości, że tak! Zresztą sami sprawdźcie, co słychać u Anki i Tomka, których pokochała cała Polska! Przygotowaliśmy dla Was niecodzienną niespodziankę w związku z przebojową komedią „Planeta singli 2”.

6 listopada (wtorek) o godz. 20:30 w Multikinie Kraków i 8 listopada o godz. 19:00 w Multikinie Poznań Malta odbędą się przedpremierowe pokazy komedii romantycznej „Planeta singli 2” ze specjalnym udziałem twórców.

Na pokazie w Krakowie pojawią się: Agnieszka Więdłocha, Maciej StuhrTomasz Karolak, reżyser Sam Akina, scenarzystka Jules Jones oraz producent Radosław Drabik.

W Poznaniu z kolei gośćmi specjalnymi pokazu będą: Agnieszka Więdłocha, Iza Miko, Piotr Głowacki, reżyser Sam Akina oraz producent Radosław Drabik.

Pokazy w Multikinie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać o kulisach powstawania hitowej komedii czy wziąć autograf.

Co nowego u Anki i Tomka? Widzowie zastaną bohaterów „Planety singli 2” w nienajlepszym momencie - przebojowy showman jest wprawdzie wciąż zakochany w pięknej nauczycielce muzyki, ale ani myśli o ustatkowaniu. Z kolei Ania czuje się gotowa, aby zrobić kolejny krok w związku. Wkrótce zaczyna się kręcić wokół niej tajemniczy milioner. Czy mężczyzna będzie w stanie zawrócić jej w głowie i zaoferować to, czego nie może dać jej Tomek?
Planeta Singli 2

Planeta Singli 2

Komedia romantyczna Od lat: 12 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wyjątkowe pokazy „Planety singli 2” z udziałem gwiazd

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.