Newsy

#WszystkoGra, gdy panowie pokazują klaty

Miłe Panie, nareszcie coś dla Was!

Do kin wchodzi pierwszy od lat polski musical #WszystkoGra. Polscy aktorzy tańczą i śpiewają już nie tylko w telewizji. Koniec podjadania chipsów przed szklanym ekranem i słuchania komentarzy Czarnej Mamby, z którymi po cichu się nie zgadzacie i podglądania humorów Edyty Górniak! Bierzcie koleżanki (albo tę część męskiej populacji, która nie wzdryga się z niesmakiem, kiedy nieśmiało proponujecie „a może pójdziemy potańczyć”) i gońcie do kina na #WszystkoGra. Miło, wygodnie, popcorn zamiast chipsów. No i halo! nagle okazuje się, że nie tylko Wy po cichu tupiecie nóżka, kiedy z ekranu lecą rozlega się muzyka. Dziewczyny, jest nas więcej!

Jeśli jeszcze Was nie przekonałam, rzucam argumentem, który powinien rozwiać wątpliwości wszystkich rządnych dodatkowych wrażeń. Drogie niewiasty, panowie tańczą w deszczu. Aha! Bez koszulek! Auć...! Dla przypomnienia, że to całkiem przyjemny widok, zostawiam Was z krótkim zestawieniem najlepszych zdaniem żeńskiej części redakcji Multikina męskich części ciała.

1. Hugh Jackman – Kiedy pokazuje pooraną klatkę piersiową, nawet przez moment nie mamy wątpliwości, że nasz ulubiony X-Man wyleczy każdą ranę. Gorzej ze złamanym sercami fanek...

#WszystkoGra

2. Zac Efron – ta klata została nawet oficjalnie uhonorowana. Efron, którego za chwilę zobaczycie w Sąsiadach 2, nie zdobył jeszcze Oscara, ale statuetkę MTVza najlepszy występ bez koszulki i owszem. Zresztą wręczająca nagrodę Rita Ora nie mogła się powstrzymać i zdarła z Zaca górną część garderoby na scenie. Nie dziwimy się.

#WszystkoGra

3. Matthew McConaughey – Ostatnio aktorsko poczyna sobie bardzo ambitnie, ale my nie damy się zwieść – i tak najbardziej lubimy obserwować zewnętrzne przymioty jego osobowości. Czyż w Magic Mike'u nie wyglądały zachęcająco?

#WszystkoGra

4. Chris Evans – Kapitanie, mój Kapitanie, nas już ocaliłeś. W tym wypadku nie marudzimy na eksperymenty II wojny światowej.

#WszystkoGra

Z dodaniem Sebastian Fabijańskiego poczekamy do premiery #WszystkoGra. Po takim zestawieniu nadzieje mamy silnie podkręcone. Ale pamiętajcie, Panowie, na takie czteropaki nie damy się nabrać:)

#WszystkoGra

(na zdjęciu Seth Rogen w "Sąsiadach 2")

#WszystkoGra

#WszystkoGra

Musical Od lat: 12 91 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do #WszystkoGra, gdy panowie pokazują klaty

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.