Newsy

„Wszystko albo nic”: Zobacz wcześniej w ramach Śród z Orange

Zapraszamy na pokazy przedpremierowe

„Wszystko albo nic”, polsko-czesko-słowacka nie-taka-znowu-grzeczna komedia romantyczna już wkrótce zawita do Multikina. Świetna obsada (Paweł Deląg, Michał Żebrowski) zagwarantuje sporo zabawnych i pikantnych sytuacji. Dla wszystkich wielbicieli gatunku przygotowaliśmy nie lada gratkę – pokazy przedpremierowe „Wszystko albo nic” w środę 15 marca. To idealny czas na seans zważywszy na obowiązującą wtedy akcję Środy z Orange, dzięki którym użytkownicy sieci Orange dostają dwa bilety w cenie jednego.

„Wszystko albo nic” to pikantnie romantyczna komedia o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege, ani zbyt szybkim zakochaniem! Film inspirowany przebojową „Bridget Jones” opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”. O uczucia jednej z pięknych bohaterek (w tej roli Tatiana Pauhofová znana polskim widzom z miniserialu „Gorejący krzew” Agnieszki Holland oraz produkcji „Janosik. Prawdziwa historia”) powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Film na podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej.
Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy filmu „Wszystko albo nic” będzie można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.