Newsy

Wszystkiego najlepszego, Freddie!

„Queen” znowu w Multikinie!

Gdyby żył, to skończyłby dziś 72 lata. Freddie Mercury, legendarny lider nie mniej legendarnego zespołu QUEEN, zmarł w 1991 roku, ale jego kult trwa do dziś. Obdarzony przepięknym i mocnym głosem wokalista znany był nie tylko z niesamowitego talentu, ale i ekstrawaganckiego stylu życia. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca premiera filmu „Bohemian Rhpasody” będzie godnym hołdem dla sylwetki ponadczasowego artysty. Z okazji kolejnej rocznicy urodzin artysty dystrybutor „Bohemian Rhapsody” przygotował specjalny okolicznościowy filmik. Zobaczcie go sami:

Nie możecie doczekać się premiery „Bohemian Rhapsody”? W takim razie zapraszamy na koncert kapeli na wielkim ekranie Multikina! „Queen: A Night in Bohemia” to zapis bożonarodzeniowego występu, który grupa dała w londyńskim Hammersmith Odeon w 1975 roku. Był to punkt kulminacyjny przełomowego roku, podczas którego grupa odniosła komercyjny sukces i stała się zespołem pokochanym przez miliony fanów. Podczas koncertu usłyszymy energetyczne wersje takich piosenek, jak „Killer Queen”, „Liar”, „Keep Yourself Alive” i „Now I’m Here”. Prawdziwą gratką dla słuchaczy będzie także możliwość obejrzenia pierwszego nagrania na żywo klasyka „Bohemian Rhapsody”. Co więcej, to wyjątkowe wydarzenie kinowe zawiera także film dokumentalny z materiałami archiwalnymi i wywiadami ze wszystkimi czterema członkami zespołu, oferując świetny wgląd w ten jakże ważny rok 1975.  

„Bohemian Rhapsody” i „Queen: A Night in Bohemia” to świetna propozycja nie tylko dla fanów Queen, ale i wszystkich miłośników dobrej muzyki. Zapraszamy już w listopadzie!

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

Biograficzny Muzyczny Od lat: 15 135 min

Więcej o filmie
Queen: A night in Bohemia

Queen: A night in Bohemia

95 min

Więcej o filmie

1800 osób chce zobaczyć

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wszystkiego najlepszego, Freddie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Arkadiusz

Arkadiusz

13.10.2018, 21:49:28

A Koszalin to gorsze kino, tam też są fani Queen i Freddiego. Czas się poprawić // --> Decyzja o repertuarze jest uzależniona od liczby kopii filmowych, które otrzymujemy od dystrybutorów. W przypadku niektórych filmów dystrybutorzy dysponują mniejszą liczbą kopii - wówczas nie mamy możliwości zagrać ich we wszystkich kinach w tym samym czasie.

Marek

Marek

12.09.2018, 12:29:19

A może by maraton zrobić z filmu i koncertów.