Newsy

„Wracamy z hitami”: Największe hity wracają na ekran!

Nie zdążyłeś obejrzeć? Spokojnie… ;)

W Multikinie pracuje wielu kinomaniaków i sami dobrze wiemy, że w natłoku spraw codziennych czasem jakaś ważna premiera potrafi nam umknąć. Jest także druga strona medalu – film był tak świetny, że chcielibyśmy jeszcze raz zobaczyć go na wielkim ekranie. Najbliższe święta wielkanocne będą także małymi świętami każdego miłośnika X muzy. Wszystko dlatego, że w Multikinie od 7 do 20 kwietnia ponownie „Wracamy z hitami”!

Dla każdego coś miłego. Wielbiciele blockbusterów i filmów z efektami specjalnymi ucieszą się z seansów takich hitów, jak „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Doktor Strange”, „Nowy początek” i „Inferno”.

Oscarowych hitów także u nas nie zabraknie. W ramach akcji będziecie mogli zobaczyć ponownie „La La Land”, „Moonlight”, „Przełęcz ocalonych” oraz „Manchester by the Sea”.

Przeoczyliście największe rodzime przeboje? A może chcecie obejrzeć je jeszcze raz? Tylko u nas obejrzycie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz najlepszy polski film zeszłego roku, zdobywca Orła „Wołyń” Wojtka Smarzowskiego.

Mamy też kilka propozycji dla wielbicieli dreszczowców. Co powiecie na powtórny seans takich produkcji, jak „Dziewczyna z pociągu”, „Split” i „Zwierzęta nocy”?

A na deser coś lekkiego i krzepiącego: „Bridget Jones 3” i „Ukryte piękno”. Co powiecie na taką propozycję?

„Wracamy z hitami” w Multikinie od 7 do 20 kwietnia!