Newsy

„Włoskie wakacje” PRZEDPREMIEROWO w Multikinie!

Pokazy przedpremierowe już 1 i 2 sierpnia!

Kochamy okres wakacyjny, który beztrosko można celebrować z rodziną i przyjaciółmi! Jest to idealny czas na relaks. A gdyby była jeszcze możliwość choć na chwilę przenieść się do Włoch? Rzym, Florencja, Wenecja, Neapol, lombardzka a może toskańska wieś?

Jeżeli w tym roku nie możecie wybrać się do Włoch, to pozwólcie, żeby film „Włoskie wakacje” przeniósł Was tam na czas seansu. Akcja filmu rozgrywa się w regionie, który uważany jest za jeden z najpiękniejszych we Włoszech – w Toskanii. Będąc tam możecie poczuć prawdziwe „la dolce vita”! Sami zobaczcie w zwiastunie filmu!

W otoczeniu pięknych krajobrazów, urokliwego miasteczka i słynnej na całym świecie kuchni z fenomenalnym risotto rozgrywa się akcja filmu „Włoskie wakacje”. Główni bohaterowie Robert i jego syn Jack udają się do Włoch w celu sprzedaży rodzinnej willi. Na miejscu okazuje się, że dom wymaga gruntownego remontu, więc ich pobyt w malowniczej Toskanii potrwa zdecydowanie dłużej niż planowali.

Jeśli marzycie o wakacjach w malowniczej Toskanii, to zapraszamy w podróż na „Włoskie wakacje” już w weekend 1-2 sierpnia! Macie wtedy inne plany? W takim razie rezerwujcie czas na słoneczną wyprawę 07 sierpnia, gdy „Włoskie wakacje” będą miały oficjalną premierę w naszych kinach. Do zobaczenia w Multikinie!

Włoskie wakacje

Włoskie wakacje

Komedia Obyczajowy

Więcej o filmie KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Włoskie wakacje” PRZEDPREMIEROWO w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.