Newsy

„Wilk z Wall Street” przedpremierowo w Multikinie

25 grudnia zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu „Wilk z Wall Street” w reżyserii Martina Scorsese, z Leonardem DiCaprio w roli głównej.

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.


Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i  oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i  malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem.


Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.


Bilety na pierwsze pokazy filmu „Wilk z Wall Street”” będzie można już niedługo nabyć w  kinach sieci Multikino oraz przez stronę www.multikino.pl.

Wilk z Wall Street

Wilk z Wall Street

Dramat Biograficzny Kryminał Od lat: 15 180 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Wilk z Wall Street” przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

omlet666

omlet666

05.01.2014, 13:33:49

barbarko ... takie jest zycie :P

Barbara

Barbara

01.01.2014, 20:43:05

Jak można było taki film puścić przed Sylwestrem!!! Kto za to odpowiada? Film jest gloryfikacją: - hedonizmu za wszelką cenę- zwyrodnienie... sex bez żadnych zahamowań i ograniczeń, narkotyki w każdej postaci do upodlenia - do ślinotoku i porażenia... i oszustwa finansowe. Główny bohater jest pokazany w pozytywnym świetle! Ani razu nie pokazano negatywnych skutków tych oszustw! I najgorsze jest to, że główny bohater jest pierwowzorem realnego człowieka, który dzięki temu filmowi staje się znowu popularny i będzie brał udział w reality show!!! Jaki to jest wzór dla młodych ludzi?

izik

izik

29.12.2013, 21:35:40

Widziałam zwiastun i już nie mogę się doczekać jak się wybiorę na film....