Newsy

Wielki powrót SALI SAMOBÓJCÓW!

Będzie hejt?

Jan Komasa wraca do swojego debiutu! "Sala samobójców. Hejter" to kontynuacja głośnego filmu, który osiem lat temu zapewnił Komasie tytuł nadziei polskiego kina. Historia pokazała, że nie były to pochwały wyrażane na wyrost. Srebrne Lwy przypadły pierwszej „Sali Samobójców”. Cztery Orły dostało świetne „Miasto 44”. Rewelacyjne "Powstanie Warszawskie" zdobyło Orła za najlepszy film dokumentalny. Ostatni film Jana Komasy, czyli świetne „Boże Ciało”, wzięło szturmem światowe festiwale, zwyciężało w Polsce i za granicą oraz walczy o nominację do Oscara.

"Sala samobójców. Hejter" zapowiadana jest jako połączenie cyber-thrillera ze współczesną interpretacją "Romea i Julii". Miłość, nienawiść, frustracja i agresja: jak żyć w erze mediów społecznościowych, post-prawdy i wirtualnej rzeczywistości? Technologia w służbie złu, klasowe nierówności - to nie będzie zwykłe odcinanie kuponów od "jedynki". Kontynuacja zapowiada się na ambitne dzieło zgoła inne od pozostałych rodzimych kinowych propozycji.

"Sala samobójców. Hejter" pojawi się na ekranach Multikina już wiosną. Teraz pozostaje tylko czekać na pierwszy zwiastun!
Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

Thriller Od lat: 15 135 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wielki powrót SALI SAMOBÓJCÓW!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.