Newsy

Wielkanoc w Multikinie

Godziny otwarcia naszych kin.

Drodzy kinomaniacy! Jeśli macie ochotę na świąteczny seans w Multikinie, to nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteśmy otwarci zarówno w Sobotę Wielkanocną, jak i w Wielkanoc oraz w Lany Poniedziałek.

W Sobotę Wielkanocną nasze kina otwarte będą od 14:00 do 22:00.

W Wielkanoc, z wyjątkiem Multikina Stary Browar, nasze kina otwarte będą także od 14:00 do 22:00. Widzów lubiących kino w Starym Browarze zapraszamy do położonego nieopodal Multikina Poznań 51.

W Lany Poniedziałek zapraszamy kinomanów od 12:00 do 22:00.

Na wielkim ekranie polecamy szczególnie wielki powrót Despero i spółki w „nowym Pasikowskim”, czyli filmie „Pitbull. Ostatni pies”. Wielbiciele porządnej kinowej rozwałki z pewnością nie przepuszczą seansu „Pacific Rim: Rebelia”, czyli „tego filmu z naparzającymi się robotami i potworami”.

Rodzina w kinie także ma co oglądać – np. najnowsze przygody uroczych krasnali ogrodowych w animowanym „Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”. Wciąż gramy także absolutny megahit na całym świecie, czyli superbohaterską produkcję „Czarna Panteta”. A ci, co lubią się pośmiać, niech lepiej wybiorą się na „Wieczór gier”, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

W okresie świątecznym mamy dla Was również moc pokazów przedpremierowych. Na rodzinne wyjścia do kina polecamy wesołą komedię "Piotruś Królik" oraz animację o przyjaźni chłopca z kosmitami - "Luis i obcy". Oba filmy będziecie mogli zobaczyć od niedzieli do wtorku. Nieco starszych widzów zapraszamy natomiast na "Player One" i "Tomb Raider", które pokażemy przedremierowo w poniedziałek i wtorek.


Zanim wyruszycie na poszukiwania wielkanocnego jajka jako „Player One”,
Zanim całą rodziną odkryjecie, w jakie tarapaty wpadli „Luis i obcy”,
Zanim zobaczycie, co sprawiło, że Lara Croft jest znana jako „Tomb Raider”…

Usiądźcie wspólnie przy świątecznym stole, rozmawiajcie, biesiadujcie i cieszcie się świętami wielkanocnymi. A później zapraszamy do Multikina. Jesteśmy otwarci i czekamy na was :)

Wesołego jajka, mokrego dyngusa, wesołych świąt!