Newsy

Wielkanoc w Multikinie | KINO FAMILIJNE

Króliki i kosmici

Jeśli dzieciaki zaczną dokazywać nad wielkanocnym stole, to może rozważcie wyjście do kina całą rodziną? Najlepiej spacerkiem, jeśli to możliwe. Tylko uważajcie na miłośników śmigusa-dyngusa! Gdy już dotrzecie do kina (oby suchą stopą!), to czekają was tam wspaniałe przygody.

W fabularno-animowanej hybrydzie „Piotruś Królik” gra toczy się o wysoką stawkę – serce panny Bey oraz prawo do panowania nad pięknym ogrodem. Do walki stają pan McGregor oraz tytułowy niepokorny i ciekawski uszaty zwierzak. Kolejna pokolenia dzieciaków na całym świecie wychowują się na przygodach Piotrusia, a teraz „Piotruś Królik” trafia do kin. Zapraszamy na pokazy przedpremierowe od 1 do 3 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino.
Co ma zrobić Luis, którego ojciec-ufolog nigdy nie ma czasu dla syna? Oczywiście zaprzyjaźnić się z… kosmitami. No bo czemu nie? „Luis i Obcy” najnowsza animowana produkcja twórców hitu „Ups! Arka odpłynęła”. W polskim dubbingu udzielają się m.in. Kożuchowska, Boberek i Domagała. Będzie zabawnie i naprawdę kosmicznie!
Bilety na „Piotruś Królik” i „Luis i Obcy” dostaniecie w kasach biletowych, tutaj na stronie, za pomocą aplikacji Multikino na iOS i Android oraz po rozmowie z naszym chatbotem na Messengerze. Pamiętajcie o karcie Rodzina do Kina, dzięki której wszystkie bilety kupicie w cenie ulgowej. Miłego seansu!
Piotruś Królik

Piotruś Królik

Familijny Komedia Od lat: b.o. 95 min

Więcej o filmie
Luis i obcy

Luis i obcy

Animowany Familijny Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wielkanoc w Multikinie | KINO FAMILIJNE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.