Newsy

„Wiek Adaline” przedpremierowo w majowy weekend w Multikinie

Majowy weekend to świetna okazja, aby zobaczyć przedpremierowe seanse ciekawych filmów.

Jednym z tytułów dostępnych w repertuarze będzie „Wiek Adaline”, który swoją premierę będzie mieć 15 maja, ale już w dniach 1 – 3 maja będzie można go zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino.

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać się przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez niemal cały XX wiek. To życie jest interesujące, kolorowe, niezwykłe, ale także bardzo samotne i pełne strachu. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

Przedpremierowe pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

 

Sprawdź repertuar w swoim kinie www.multikino.pl.

 

Weekend

Weekend

120 min

Więcej o filmie
Weekend z królem

Weekend z królem

Komedia Dramat Biograficzny Od lat: 15 96 min

Więcej o filmie
Wiek Adaline

Wiek Adaline

Melodramat Od lat: 12 113 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Wiek Adaline” przedpremierowo w majowy weekend w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aaa

Aaa

02.05.2015, 09:42:49

dobry film na miłe spędzenie wieczoru we dwoje :)

gege du 89

gege du 89

01.05.2015, 20:11:12

czemu nie można zarezerwować biletów w Koszalinie?