Newsy

Weź udział w loterii Lato w Mieście wraz z Coca-Cola i Multikino!

Baw się z nami od 24.07 do 3.09.2023 r.!

Przyjdź do Multikina, kup dowolny zestaw z Coca-Cola, weź udział w loterii Lato w mieście i zgarnij muzyczne nagrody!

Wystarczy, że kupisz dowolny zestaw z napojem Coca-Cola* w Multikinie i zachowasz paragon. Następnie zarejestruj paragon na stronie: www.multikinoloteria.pl i bierz udział w losowaniu!

Loteria trwa od 24 lipca do 3 września 2023 r., więc nie czekaj i ruszaj do Multikina, aby kupić swój ulubiony zestaw z Coca-Cola* i spróbować swojego szczęścia. Pamiętaj, że im więcej paragonów zarejestrujesz, tym większe masz szanse na zdobycie jednej z nagród!

W ramach loterii czekają na Ciebie muzyczne nagrody.

Nagrodą główną jest Soundbar JBL Bar 800 oraz Voucher na Spotify na kwotę 120zł. Dzięki tej nagrodzie będziesz mógł cieszyć się kinowym dźwiękiem w swoim domu i słuchać ulubionej muzyki bez ograniczeń!

Czekają na Ciebie również nagrody tygodniowe. Możesz wygrać muzyczny zestaw, który zawiera głośnik Marshall Stockwell II i słuchawki Marshall Major IV. Dzięki nim będziesz mógł delektować się doskonałą jakością dźwięku, gdziekolwiek się znajdujesz.

Dodatkowo do wygrania będą nagrody dzienne w postaci 20 podwójnych biletów do Multikina. Będziesz mógł zabrać swoją przyjaciółkę, przyjaciela, rodzeństwo lub kogo tylko chcesz na seans filmowy i wspólnie cieszyć się wspaniałą rozrywką.

Spraw, aby to lato było niezapomniane dzięki nagrodom od Multikina i Coca-Cola. Zarejestruj paragon już dziś i miej szansę na wygraną.

Powodzenia!

*Produkty biorące udział w loterii:
Coca-Cola Original Taste, Coca Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime Zero Cukru, Coca-Cola Cherry, Fanta Orange, Sprite, Kinley, Kropla Beskidu, Kropla Delice, Fuzetea, Cappy
w opakowaniach dostępnych w MULTIKINO
**W zależności od lokalizacji sieci Multikina, dostępność produktów może się różnić.