Newsy

"Wesele" | Mamy OFICJALNY zwiastun!

Chocholi taniec

  • Już jest finalny zwiastun "Wesela"
  • Reżyseruje Wojtek Smarzowski
  • W Multikinie od 8 października

To "Wesele" z pewnością zakręci w głowie niejednemu widzowi. Wojtek Smarzowski wraca do korzeni i prezentuje nową wersję swojego kinowego debiutu. Sprawdźcie finalny zwiastun nowego "Wesela". 

To będzie mocne kino, bo Smarzowski nie unika kontrowersji i znowu wbija szpilę polskiemu sumieniu. Historia rozgrywać się będzie na dwóch płaszczyznach czasowych. Współczesne wesele zmiesza się z tym sprzed wielu, wielu lat, a na jaw wyjdą rodzima obłuda i antysemityzm. Oj, niektórym ta produkcja nie przypadnie do gustu, ale my nie możemy doczekać się seansu!

"Wesele", jak na film Smarzowskiego przystało, może pochwalić się imponującą obsadą. Na ekranie zaprezentują się między innymi Robert Więckiewicz, Michalina Łabacz, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Ryszard Ronczewski i Arkadiusz JakubikZa zdjęcia odpowiada stały współpracownik reżysera, Piotr Sobociński Jr, autor zdjęć do takich filmów jak „Wołyń", „Róża", „Drogówka" czy ostatnio nominowanego do Oscara „Bożego Ciała". "Wesele" zadebiutuje w Multikinie już 8 października. O tym filmie będzie głośno!