Newsy

Weekend z Tatumem w Multikinie

W ten weekend na naszych ekranach zagoszczą dwie komedie z Channingiem Tatumem.

W pierwszej z nich aktor znany ze „Step up – Taniec zmysłów” wciela się Mike’a, który za dnia struga meble własnoręcznej roboty, a wieczorami jako striptizer rozpala serca i ciała kobiet. Na scenie w „Magic Mike’u” Stevena Soderbergha („Ocean’s 13”) nagie torsy prezentują także m.in. Matthew McConaughey i Alex Pettyfer. Obraz wyświetlimy również 17 lipca w Kinie na Obcasach. Szczegóły na stronie.

W drugim filmie p.t. „21 Jump Street” Channing Tatum wraz Jonah Hillem („Moneyball”) przywdziewają policyjne uniformy. Jako członkowie jednostki dowodzonej przez kapitana Dicksona (Ice Cube) wracają do liceum, by w przebraniu rozpracować narkotykowy gang. Ku ich zdziwieniu, nastolatkowie są już dziś inni...

Czołowy komik Hollywood, Steve Carell, wyrusza natomiast w towarzystwie Keiry Knightley w ostatnią podróż przed zbliżającą się apokalipsą. Ona – by raz jeszcze zobaczyć rodzinę. On – by po raz ostatni wziąć w ramiona miłość swojego życia. „Przyjaciel do końca świata” to znakomite połączenie love story z czarną komedią.

Jean Reno gra z kolei w „Facetach od kuchni” słynnego szefa kuchni, który przeżywa kryzys twórczy. Do pomocy w kierowanej przez siebie restauracji zatrudnia kucharza idealistę (Michaël Youn). Wspólnie przeciwstawiają się złowieszczej kuchni molekularnej. Można jedynie żałować, że po projekcji nie ma degustacji potraw.

A na koniec naszych filmowych propozycji - komedia, do której scenariusz napisał Dean Craig, scenarzysta „Zgonu na pogrzebie”. Tym razem akcja filmu rozgrywa się podczas ślubu i wesela, ale kończy tak samo – totalną katastrofą. „Kochanie, poznaj moich kumpli” wyreżyserował Stephan Elliott („Priscilla, królowa pustyni”).

Jeśli przegapiłeś koncert Sade w łódzkiej Arenie, masz szansę nadrobić zaległości. 18 lipca zaprezentujemy DVD/Blu-ray „Bring me Home – Live 2011”. Na krążek trafiły 22 utwory koncertowe sfilmowane przez światowej sławy artystkę Sophie Muller, zdobywczynię dwóch nomiancji do nagród Pollstar Awards.

Zapraszamy.

Jerzy Wasowski

Magic Mike

Magic Mike

Komedia Biograficzny Od lat: 15 110 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Weekend z Tatumem w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.