Newsy

Warsztaty, spotkania z twórcami filmów, prelekcje

Sprawdź, co dzieje się w Twoim kinie!

Czy kiedykolwiek idąc z podopiecznymi na film wychodziliście Państwo z sali kinowej z niedosytem? Czy żałowaliście, że podczas lekcji w szkole brakuje czasu na omówienie dzieła filmowego? Czy zastanawialiście się, jak ciekawe i pouczające mogłoby być wyjście do kina, gdyby przed filmem uczniowie mogli uczestniczyć również w warsztatach i prelekcjach ekspertów?

Jeśli zależy Państwu, by wyjście ze szkoły było czymś więcej niż tylko rozrywką, by przy jego okazji możliwa była realizacja celów edukacyjnych, by kino stało się pretekstem do analizy i interpretacji szerszego kontekstu kulturowego, nasza propozycja na pewno spotka się z Państwa entuzjazmem.

Już teraz w ramach akcji Multikino poleca dla Szkół przed wybranymi seansami zapraszamy na spotkania ze specjalnie zaproszonymi gośćmi, warsztaty filmowe oraz dyskusje.

Spotkania odbywają się wyłącznie przed filmami, które w naszej opinii cechują wyjątkowe walory edukacyjne, a ich goście to eksperci z różnych dziedzin, selekcjonowani i zapraszani przez specjalistów ds. rezerwacji grupowych w poszczególnych miastach.

Dokładamy wszelkich starań, by projekt ten spełnił Państwa oczekiwania i pomógł realizować spoczywające na Państwa barkach trudne zadanie kształcenia młodych ludzi. 

SPECJALNE MATERIAŁY EDUKACYJNE DO POBRANIA:

Sprawdź, co dzieje się w Twoim kinie:

Gdańsk

Więcej informacji wkrótce

Olsztyn

Więcej informacji wkrótce

Sopot

Więcej informacji wkrótce

Zgorzelec

Więcej informacji wkrótce

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Warsztaty, spotkania z twórcami filmów, prelekcje

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.