Newsy

WALENTYNKI w Multikinie [NAJLEPSZE filmy!]

Zakochani, marsz do kina!

Walentynki w kinie? No pewnie, przecież to podstawa każdego kulturalnego randkowania! Czy chcecie pójść do kina, czy nawet na film, to nigdzie nie będziecie się tak dobrze bawić, jak w Multikinie. W repertuarze mamy premiery z serduszkiem i nie tylko. Oto nasz subiektywny wybór filmów, które najlepiej nadadzą się na miłosny seans w naszym kinie.

„Planeta Singli 3”, czyli wsiowe przygody Anny i Tomka to oczywisty pewniak. Film nam się podobał, więc z czystym sumieniem polecamy go na udany walentynkowy seans. Będzie i uczuciowo, i niegrzecznie. Tego weselicha długo nie zapomnicie!

„Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” to powrót znanych bohaterów w jakby luksusowej kontynuacji. To komedia taka, jak dawniej. Pary w każdym wieku mile widziane na seansie! Nie jesteście pewni? Sprawdźcie 5 powodów, dla których warto obejrzeć ten film!

„Green Book” wyrasta na oscarowego faworyta i bardzo dobrze – to świetny film, który porusza trudne tematy w bardzo lekki i przystępny sposób. Komedia drogi, która krzepi, bawi i uczy, a na pierwszym planie aktorski popis w wykonaniu nominowanych do Oscara aktorów Viggo Mortensena i Mahershali Alego. Musicie zobaczyć ten film!

„Alita. Battle Angel” to widowisko, które zachwyci wszystkie pary kochające nie tylko siebie, ale i świetną efektowną akcję na ekranie. Fabuła nie grzeszy oryginalnością – ponura przyszłość, ludzie żyjący obok cyborgów, odkrywanie własnej przeszłości – ale całość podana jest w bardzo smakowity sposób. Nic dziwnego, skoro za całość odpowiadają James Cameron i Robert Rodriguez.

W niektórych kinach naszej sieci możecie też zobaczyć cudowne filmy pełne miłości i muzyki. Chodzi oczywiście o produkcję „Narodziny gwiazdy” z Bradleyem Cooperem oraz Lady Gagą oraz dzieło „Zimna wojna”, czyli naszą rodzimą produkcję z trzema szansami na Oscara, w której brylują Tomasz Kot i Joanna Kulig.

Dla każdego zakochanego coś miłego! Spędźcie tegoroczne Walentynki w Multikinie!

Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 122 min

Więcej o filmie
Planeta Singli 3

Planeta Singli 3

Komedia romantyczna Od lat: 12 103 min

Więcej o filmie
Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Komedia Od lat: 12 93 min

Więcej o filmie
Green Book

Green Book

Komedia Dramat Od lat: 13 131 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do WALENTYNKI w Multikinie [NAJLEPSZE filmy!]

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.