Newsy

Wakacyjne Poranki w Multikinie – czyli na co do kina z kilkulatkiem?

Nie lada gratka czeka w Multikinie na najmłodszych widzów. Jest w czym przebierać: poza filmami pełnometrażowymi Multikino proponuje maluchom spotkania z bohaterami ich ulubionych seriali. Niepokazywane jeszcze nigdy w Polsce odcinki „Psiego Patrolu” oraz – również po raz pierwszy w naszym kraju! – „L.O.L Surprise” można oglądać na ekranach Multikina od lipca.

„Psiego Patrolu” nie trzeba przedstawiać ani dzieciom ani rodzicom. To fantastyczna edukacyjna seria opowiadająca o przygodach czworonożnych ratowników. Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny. Dzieci kochają Psi Patrol za fantastyczne przygody, rodzice doceniają ich profilaktyczny i edukacyjny charakter.

Z kolei „L.O.L Surprise” to absolutna nowość na wielkim ekranie – te popularne zabawki-niespodzianki są oczywiście dzieciom znane, ale nie mieliśmy dotąd okazji oglądać ich przygód w kinach! Zmieni się to już 24 lipca – bo właśnie wtedy przewidziana jest premiera godzinnego filmu złożonego z różnych przygód lalek, wzbogaconych o dodatkowe materiały – quizy, zabawy, fragmenty muzyczne, również z udziałem młodych gwiazd, jak znane youtuberki i aktorki: Tahani i Mykal-Michelle. Na wielkich ekranach Multikina i Cinema3D maluchy spotkają swoich ulubieńców z serii L.O.L. Surprise Boys, Under Wraps, #Hairgoals i nie tylko. Obejrzą przygody niesfornego chłopca Punk Boia, olśniewającej Queen Bee i miłośniczki pływania Vacay Babay! Wezmą udział w quizie Tahani i Mykal-Michelle, poznają figury taneczne i będą się bawić, odgrywając najlepsze momenty z „L.O.L. Surprise”!