Newsy

"W jak morderstwo" | Pierwsze ZDJĘCIA!

Paweł Domagała na tropie zbrodni

Dopiero co pisaliśmy o "Na chwilę, na zawsze", czyli muzycznym romansie z Pawłem Domagałą, a na horyzoncie pojawił się kolejny film z lubianym aktorem i piosenkarzem. "W jak morderstwo" już samym tytułem zapowiada, że będzie czymś innym, niż opowieścią o relacji podstarzałego rockmana z młodą gwiazdą pop.

"W jak morderstwo" wyreżyserował Piotr Mularyk, który dał się poznać jako twórca nieszablonowy i żonglujący gatunkami. Jego "Yuma" była i historią o postpeerelowskiej rzeczywistości, jak i ciekawym traktatem o dojrzewaniu. Teraz Mularyk sprawnie połączył komedię obyczajową i... kryminał spod znaku Agaty Christie. Sam reżyser mówi, że "wierzy w autorskie kino komercyjne" i swój projekt porównuje do dzieł Hitchcocka. A skąd elementy komediowe w kryminale? "Co ciekawe, filmy „Hitcha”, to nie tylko groza i napięcie, ale często poczucie humoru i spora dawka romansu." - mówi reżyser. "Również u nas, na osi kina kryminalnego, znajdziemy wiele humorystycznych scen przeplatanych wątkami z kina romantycznego." 

Na chwilę, na zawsze

Na chwilę, na zawsze

Na chwilę, na zawsze

"W jak morderstwo" to aktorski popis Pawła Domagały i Ani Smołowik, którzy wcielają się w głównych bohaterów, komisarza policji i nałogowej czytelniczki kryminałów. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Rafała Królikowskiego, Dorotę Segdę, Piotra Adamczyka czy Przemysława Bluszcza i Jowitę Budnik. "W jak morderstwo" zadebiutuje na ekranach już w przyszłym roku. Do zobaczenia w Multikinie!

Na chwilę, na zawsze

Na chwilę, na zawsze

Romans

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "W jak morderstwo" | Pierwsze ZDJĘCIA!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.