TOP Multikino

"W deszczowy dzień w Nowym Jorku": Młode gwiazdy u Allena

"Najnowszy film najsłynniejszego neurotyka świata filmu wreszcie w Multikinie!

Allen przyzwyczaił nas nie tylko do swojego charakterystycznego poczucia humoru i inteligentnych dialogów, ale także do tego, że zawsze pieczołowicie dobiera obsadę. Tym razem zobaczymy nie tylko doświadczonego i dobrze znanego Jude’a Law. W „Deszczowym dniu w Nowym Jorku” pojawiają się także przedstawiciele nowego aktorskiego pokolenia, których poczynania warto śledzić.

Elle Fanning

W deszczowy dzień w Nowym Jorku


Urodzona w 1998, zaczynała swą karierę jako dublerka starszej siostry, Dakoty. Szybko jednak udowodniła, że nie musi stać w jej cieniu. Jej pierwszym poważniejszym wyzwaniem było zagranie Aurory w „Czarownicy” u boku Angeliny Jolie. Jednak moment przełomowy przyszedł wraz z „Neon Demon”, elektryzującym thrillerem Nicolasa Windinga Refna. Teraz polscy widzowie mogą podziwiać młodą aktorkę w filmie Allena, gdzie gra studentkę, stojącą przed szansą na głośny debiut dziennikarski.

Timothée Chalamet

W deszczowy dzień w Nowym Jorku


:Publiczność pokochała go w oscarowym „Call me by your name”. Jego dojrzałość i umiejętności zwróciły uwagę krytyków na całym świecie i zaowocowały wieloma nagrodami i nominacjami, w tym do Oscara dla aktora pierwszoplanowego. Niedawno mogliśmy podziwiać go w dramacie „Mój piękny syn”, gdzie grał uzależnionego od narkotyków nastolatka. W „Deszczowym dniu w Nowym Jorku” gra zakochanego chłopaka, którego uczucie zostaje wystawione na ciężką próbę. Czy poradzi sobie z wyzwaniem? Przekonajcie się sami!

Selena Gomez

W deszczowy dzień w Nowym Jorku


Piosenkarka, aktorka i producentka filmowa, która swoją karierę zaczęła bardzo wcześnie. Produkcje Disney Channel przyniosły jej światowy rozgłos i wielu fanów. Zagrała u boku Jamesa Franco w kontrowersyjnym „Spring Brakers”. Jest honorowym ambasadorem dobrej woli UNICEF (najmłodszym w historii!). Rola w filmie Allena to najpoważniejsze wyzwanie w jej karierze. Jesteście ciekawi jak jej poszło?

Autor: Joanna Salgut