Newsy

Tylko w Multikinie walentynkowy weekend z Happy Enedem

Od 12 do 14 lutego br. w kinach sieci Multikino odbędzie się walentynkowy weekend z Happy Endem! Z tej okazji na widzów czekają niezwykłe premiery filmowe: „Planeta singli”, „Jak to robię single” i „Deadpool”. Ponadto 12 lutego odbędą się dwa nocne maratony filmowe – ENEMEF: Walentynkowy i ENEMEF: Antywalentynkowy. Już dziś kup bilety na walentynkowe premiery oraz na wydarzenia specjalne. Są one dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Walentynki w Multikinie to najlepsze premiery filmowe i niezwykłe wydarzenia specjalne, które zakończą się Happy Endem.  Od 12 do 14 lutego br. widzowie będą mogli zobaczyć między innymi komedię romantyczną „Planeta singli”. Główna bohaterka Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Druga walentynkowa propozycja to komedia „Jak to robią single”. Nowojorscy single zabiorą widzów w ekscytującą filmową podróż w poszukiwaniu szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi. Natomiast „Deadpool” to ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics.

Ponadto Multikino przygotowało coś zarówno dla osób, które przepadają za romantycznymi wieczorami w kinie i lekkimi filmami o miłości, jak i dla tych, którym mrok sali kinowej kojarzy się wyłącznie z dobrymi dreszczowcami. Podczas specjalnych maratonów filmowych każdy będzie miał szansę obejrzeć to, co lubi najbardziej. W repertuarze ENEMEFU: Walentynki znalazły się: błyskotliwa i zaskakująca „Planeta singli”, mądry i zabawny „Kocha, lubi, szanuje” oraz lekkie i wciągające „Słowo na M.” Natomiast na uczestników ENEMEFU: Antywalentynki czeka: demoniczny i tajemniczy „The Boy”, trzymający w napięciu „Labirynt” oraz klimatyczny i niepokojący „Dar”.

Bilety na walentynkowy weekend można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

ENEMEF: Walentynki

ENEMEF: Walentynki

Więcej o filmie
ENEMEF: Antywalentynki

ENEMEF: Antywalentynki

Więcej o filmie
Jak to robią single

Jak to robią single

Komedia Od lat: 15 110 min

Więcej o filmie
Planeta Singli

Planeta Singli

Komedia romantyczna Od lat: 12 135 min

Więcej o filmie
Deadpool

Deadpool

Akcja Science-Fiction Od lat: 16 108 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Tylko w Multikinie walentynkowy weekend z Happy Enedem

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Mariusz

Mariusz

12.02.2016, 22:39:39

WEEKEND Z HAPPY ENEDEM? Tego jeszcze nie grali hahaha.