Newsy

Tradycje świąteczne na wielkim ekranie - Filmowe propozycje dla szkół

Wielkimi krokami zbliżają się Święta! Szukasz w kinowym repertuarze propozycji, które wprawią zarówno Ciebie, jak i Twoich podopiecznych w świąteczny nastrój? Wśród naszych gwiazdkowych rekomendacji znajdziesz filmy pełnometrażowe przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Przekonaj się, które z nich będą doskonałym pretekstem do rozmów na temat bożonarodzeniowych tradycji!

MIKOŁAJ W KAŻDYM Z NAS

Pan Andersen każdego roku dokłada wszelkich starań, by urządzić swojej rodzinie idealne święta Bożego Narodzenia. Tym razem jednak nic nie układa się po jego myśli. Bohater przypadkowo spotyka Świętego Mikołaja, z którym postanawia na ten jeden, wyjątkowy wieczór w roku zamienić się miejscami…

MIKOŁAJ W KAŻDYM Z NAS 2

Mieszkańcy pewnej małej wioski zapominają o zbliżających się świętach. Tylko Eliza może przywrócić im pamięć o tym wyjątkowym czasie w roku. Jaką rolę odegra w tym tajemniczy przedmiot, odnaleziony przez dziewczynkę na strychu?

MAGICZNE ŚWIĘTA EWY

Dziesięcioletnia Ewa spędza szkolną przerwę świąteczną na położonej z dala od miasta farmie. Gdy tam dociera, nie wie jeszcze, że to właśnie ona będzie musiała ocalić pobliski, stary las przed wycinką planowaną przez chciwego zarządcę. Ponadto jej przyjazd w niespodziewany sposób pomoże parze młodych ludzi odnaleźć miłość, a samej Ewie uda się odkryć największą rodzinną tajemnicę.

JAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Tata Lucii pracuje jako Święty Mikołaj. Dziewczynka chciałaby pójść w jego ślady. Niestety tylko chłopcy mogą uczęszczać do międzynarodowej szkoły dla Mikołajów. Lucia nie daje jednak za wygraną i przekonuje dyrektora szkoły, aby pozwolił jej udowodnić, że jest tak samo dobra jak oni. By osiągnąć swój cel, musi zmierzyć się z tajemniczym Krampusem - Złym Duchem Świąt…

MAGICZNE ŚWIĘTA KACPRA I EMMY

Boże Narodzenie jest coraz bliżej i przedszkolaki przygotowują się na ten wyjątkowy czas. Emma jest jednak zawiedziona, że w tym roku nie spędzi świąt z ukochanym dziadkiem. W dodatku za oknem wciąż nie ma śniegu! Dziewczynka wpada na pomysł, by napisać list do Świętego Mikołaja. Jeśli ktoś może sprawić, by święta były magiczne, to tylko on!

GWIAZDKA KLARY MUU

Klara Muu wprost nie może doczekać się świątecznego wyjazdu do taty! Jakie niespodzianki czekają na nią na Krowim Wzgórzu? Lawina zabawnych i nieprzewidzianych wydarzeń postawi radosne świętowanie pod znakiem zapytania.

Istnieje możliwość wyświetlenia filmiku edukacyjnego przed pokazem zamiast reklam i zwiastunów!

W sprawie dostępności poszczególnych terminów, tytułów i możliwości rezerwacji miejsc prosimy o kontakt z lokalnym Specjalistą ds. Kluczowych Klientów.