TOP Multikino

TOP | „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” oraz inne ANIMACJE (i nie tylko) NA WAKACJE

Rodzina do Kina wybierze się nie raz!

Na dworze gorąco jak diabli, więc co powiecie na klimatyzowaną salę kinową? Jeśli tylko kochacie zwierzęta i uwielbiacie się rodzinnie śmiać, to mam dla Was plan na weekend.

Wpadnijcie do Multikina i obejrzyjcie najnowsze przygody Maksa, Tuptusia i całej reszty w filmie Sekretne życie zwierzaków domowych 2, czyli kontynuacji przebojowego hitu. W jakie tarapaty tym razem wpadną rezolutne zwierzęta? Chyba w spore, skoro miejskie czworonogi trafią… na wieś. A mieszczuchom nie w smak wiejskie zwyczaje. Pamiętajcie, by zabrać do Multikina swoją kartą Rodzina do Kina, dzięki której wszystkie bilety będą w ulgowej cenie. No i nie ma co kończyć na jednym seansie. W te wakacje rządzą animacje… oraz inne familijne historyjki! Sprawdźcie, jakie rodzinne filmy pojawią się w najbliższym czasie na naszych ekranach!
Przyjazny Człowiek-Pająk z sąsiedztwa powraca! Tym razem Peter Parker wybiera się wraz z klasą na europejską wycieczkę. Zwiedzanie trzeba jednak odłożyć na później, bo Nick Fury ma pewne zadanie dla nastoletniego herosa. W grę wchodzą… bliźniacze wymiary utworzone po pstryknięciu Thanosa… Spider-Man: Daleko od domu, superbohaterska przygoda dla całej rodziny, w Multikinie od 5 lipca!
Poznajcie Gastona. Chłopak codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać życie, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ale w końcu przychodzi dzień, gdy inwencja twórcza wreszcie się przyda. „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” wysadzi coś w powietrze już 12 lipca.
Stary, wspaniały, animowanyKról Lewwraca na ekrany w odświeżonej, fotorealistycznej wersji. Simba, Mufasa, Timon, Pumba i nawet nikczemny Skaza nigdy nie wyglądali tak realnie. Kultowe kadry ożyją na nowo, a nieśmiertelne piosenki znowu wpadną w ucho. Mamy ciarki. Nie możemy się doczekać. Widzimy się w Multikinie już 19 lipca! Hakuna matata!
„Toy Story” także powraca i to z nieoczekiwanym sequelem. Tym razem zabawki ruszają w trasę i przekonają się, że świat jest naprawdę, ale to naprawdę wielki. Jesteśmy pewni, że będzie to kolejny wspaniały hit od studia Pixar! Recenzje zza oceanu tylko nas w tym przekonaniu utwierdzają. Obecność w kinie obowiązkowa – Toy Story 4 od 9 sierpnia
Pokochaliście „LEGO: PRZYGODA”? W takim razie teraz pora na „PLAYMOBIL. FILM”, czyli historia, w której dwójka rodzeństwa nieopatrznie przenosi się do uniwersum popularnych zabawek. Będzie wesoło – od 23 sierpnia
Kojarzycie serial „Dora zwiedza świat”, prawda? Teraz pora na kinową wersję aktorską! „Dora i Miasto Złota” to pełna przygód i humoru opowieść o rezolutnej dziewczynce, która po prostu nie umie usiedzieć w jednym miejscu. Na wycieczkę wyruszymy 23 sierpnia.
Na Sekretne życie zwierzaków domowych 2oraz inne świetne familijne produkcje zapraszamy Was oczywiście do Multikina. Do zobaczenia!
Król Lew

Król Lew

Familijny Przygodowy Od lat: 6 118 min

Więcej o filmie
Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Daleko od domu

Akcja Familijny Science-Fiction Od lat: 12 135 min

Więcej o filmie
Toy Story 4

Toy Story 4

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 100 min

Więcej o filmie
Playmobil. Film

Playmobil. Film

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 99 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” oraz inne ANIMACJE (i nie tylko) NA WAKACJE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.