TOP Multikino

TOP: Polskie komedie romantyczne

Co obejrzeć po „Listach do M. 3”?

Polskie komedie romantyczne potrafią nieźle namieszać w rodzimym box-offisie. Wysoka frekwencja pokazuje, że jesteśmy spragnieni miłosnych historii pełnych zabawy i wzruszeń. Wpasowujące się idealnie w oczekiwania widzów „Listy do M. 3”, kolejna część przebojowej serii, już od dzisiaj w naszych kinach! Z tej okazji warto przypomnieć sobie inne polskie komedie, które kradły nam serce w ostatnich latach. Ale najpierw… zwiastun najnowszych „Listów...”!
„Planeta singli” była rzadkim przypadkiem pełnej zgody między krytykami i widzami. Chwalony w recenzjach i święcący triumfy w kinach film dowcipnie puentował perypetie osób szukających drugiej połówki za pośrednictwem aplikacji randkowych. Nie zapominajmy o świetnie poprowadzonym finale.
Polacy nie gęsi i swoje „To właśnie miłość” mają. „Listy do M.” nie są na szczęście tylko pospolitą kopią brytyjskiego hitu. Film ma pazur i charakterek, zabawne dialogi, wzruszające sceny plus… Niegrzecznego Mikołaja Mela i punkową wersję „Jingle Bells”.
Wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Oto „Po prostu przyjaźń”, hit z fenomenalną obsadą i złożoną fabułą. Na szczęście gdy bohaterowie wpadają w tarapaty, to na pomoc spieszą przyjaciele!
Trudno być prawdziwym mężczyzną w świecie zdominowanym przez kobiety! Siedem historii i wiele świetnych epizodów, jak te ze Zbigniewem Zamachowskich i Leszkiem Lichotą. Chcecie wiedzieć i boicie się zapytać? Oto „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”!
Listy do M. 3

Listy do M. 3

Komedia romantyczna Od lat: 12 108 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP: Polskie komedie romantyczne

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.