TOP Multikino

TOP | NAJSTRASZNIEJSZE momenty w serii „Annabelle”

Jesteście gotowi na podskakiwanie w fotelach?

Annabelle wraca do domu”, a wraz z nią na wielki ekran znowu trafi cała masa przerażających scen. Witajcie w kolejnym TOP zestawieniu – tym razem troszkę zmrozimy Wam krew w żyłach. W trzecim filmie o nawiedzonej lalce wracamy do korzeni serii „Obecność”. Znów trafimy do rezydencji Warrenów i znowu ktoś wpadnie w poważne tarapaty z powodu nieprzestrzegania zasad BHP. Gablotki z lalką Annabelle naprawdę nie wolno otwierać! Ale wybrać się do kina, to oczywiście co innego. Z okazji premiery „Annabelle wraca do domu” zapraszamy na zestawienie pięciu najbardziej przerażających scen z poprzednich części. Uwaga na spoilery i oczywiście jump scare’y. Jesteście gotowi? To zasłońcie żaluzje, zgaście światło, nałóżcie słuchawki i zaczynamy.

Na początek klasyka w nowoczesnym wydaniu, czyli irytujący przypadek bycia śledzonym przez… prześcieradło. Naprawdę nie wypada tak po prostu wtargnąć do czyjegoś pokoju. Swoją drogą ktoś zapomniał wyciąć otworów na oczy! 

Skoro już jesteśmy przy niechcianych gościach w pokoju, to co powiecie na przykład ekstremalnie szybkiego dojrzewania? Kto powiedział, że dorastanie musi trwać kilka lat?
Ekstremalnie szybkie dojrzewanie wiąże się jednak z pewnymi konsekwencjami, np. można nad nim załamywać ręce. 
Wspomniałem o rękach, więc teraz będzie o nogach. A raczej ich braku. Ale dla demona ta sytuacja jest… do przejścia.
A skoro mówimy o przejściu, to też tak macie, że czasem w nocy na klatce schodowej wydaje Wam się, że ktoś tam jest w ciemnościach, ale tak naprawdę to nie jesteście pewni i tak patrzycie, i patrzycie, i nagle… 
Jeśli lubicie się bać, to zapraszamy do Multikina na „Annabelle wraca do domu”. Do zobaczenia w ciemnej sali kinowej!
Annabelle wraca do domu (Hit za 14,90)

Annabelle wraca do domu (Hit za 14,90)

Horror Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | NAJSTRASZNIEJSZE momenty w serii „Annabelle”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.