TOP Multikino

TOP | Najlepsze WRZEŚNIOWE PREMIERY w MULTIKINIE

Liście lecą z drzew, a ludzie lecą do kina

Kultowe bajki, płomienne romanse, wstrząsające historie, afery podkarpackie i inne kinowe emocje czekają na was we wrześniu w Multikinie! W najnowszym TOP Multikino zapraszamy Was na zestawienie najlepszych premier miesiąca. Zaczynamy!

4 września

Patryk Vega kontratakuje! Tym razem kontrowersyjny reżyser wziął na tapet aferę podkarpacką. Witamy w świecie szemranych postaci, nielegalnych biznesów i wyuzdanego seksu. Agent CBŚ pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję. Pętlato plejada znanych aktorów, mocne teksty, szokujące sceny i jedyny w swoim rodzaju groteskowy klimat Vegi. O tym filmie będzie głośno!

11 września

Czas na kolejną nową wersję klasycznej animacji Disneya. Ale tym razem możemy się mocno zaskoczyć. Nowy "Mulan" obejdzie się bez piosenek, a zamiast baśni dostaniemy pełnoprawne wojenne widowisko. Akcja zapiera dech w piersiach, a kaskaderskie popisy i nieco fantastycznej otoczki kojarzyć się mogą z wuxia, czyli chińskimi filmami pełnymi sztuk walki i legendarnych historii. Brać się do roboty, wroga bić już czas!

Prosto z kart bestsellerowej powieści na kinowy ekran: Tessa i Hardin powracają w kolejnej odsłonie ognistego romansu. After 2” to dalsze perypetie kochanków, którzy raz chcą, raz nie chcą, a raz nie mogą. Premiera była wielokrotnie przekładana z wiadomych względów, ale nareszcie ta zmysłowa produkcja trafia na ekrany Multikina, by rozgrzać Was do czerrrwoności. No i faktycznie zrobiło się tak jakoś gorąco.

18 września

Tą sprawą żyła cała Polska – niesłusznie skazany za morderstwo odsiedział w więziennej celi niemal dwie dekady. Był bity, znęcano się nad nim psychicznie, kilka razy próbował popełnić samobójstwo. Finalnie został uniewinniony, odzyskał wolność i rozpoczął drugie życie. „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w reżyserii Jana Holoubka to nie tylko próba rozliczenia się z polskim systemem sądowniczym, ale także portret złamanego człowieka i ludzi, którzy postanowili o niego zawalczyć.

25 września

Julka i Olek ponownie na tropie! "Tarapaty 2", kontynuacja niezwykle popularnego familijnego kryminału, skupi się na tajemniczej kradzieży w poznańskim muzeum. O ten okropny występek zostaje oskarżona... ciotka Julki! Dzieciaki postanawiają odnaleźć zaginiony obraz i oczyścić dobre imię cioci. Na ich drodze staje nastoletnia i szalona Felka, a za nią rusza lawina kłopotów. Naszych bohaterów czekają zmagania nie tylko ze złoczyńcami, ale także z... zazdrością i zaufaniem. Oto świetny pomysł na familijny seans – rodzina niech idzie do kina!

Tym razem naprawdę mamy przechlapane. Amerykańscy naukowcy są zgodni: kometa nie ominie naszej planety, a skutki tego spotkania będą katastrofalne. Miasta zostaną starte w pył, ludzie zginą, zamieszki wybuchną, a dotarcie do bezpiecznego miejsca stanie się śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniem. A czasu jest coraz mniej… Brzmi ponuro, prawda? Na szczęście takie rzeczy tylko na ekranie. „Greenland” z Gerardem Butlerem to kino katastroficzne w starym, dobrym stylu.

Na najlepsze filmy września zapraszamy do Multikina. To co, widzimy się? Do zobaczenia!

Mulan

Mulan

Familijny Przygodowy Od lat: 7 116 min

Więcej o filmie KUP BILET
Pętla

Pętla

Akcja Od lat: 15 105 min

Więcej o filmie KUP BILET
After 2

After 2

Melodramat Romans

Więcej o filmie KUP BILET
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Dramat Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie KUP BILET
Tarapaty 2

Tarapaty 2

Familijny Przygodowy Od lat: 6 87 min

Więcej o filmie KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | Najlepsze WRZEŚNIOWE PREMIERY w MULTIKINIE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.