TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE sceny z serii „Toy Story”

Zabawnie, wzruszająco, zabawkowo!

Za starzy na ludziki i pluszaki? A gdzie tam! Mamy dla Was zestawienie, którym celebrujemy premierę czwartej części kultowej serii o sekretnym życiu… zabawek! Toy Story 4 od dziś bawi i wzrusza kinomanów w każdym wieku. To nieoczekiwany, zaskakujący epilog bodajże najlepszej animowanej trylogii w świecie kina. Jeśli tylko macie ochotę, to sprawdźcie naszą recenzję , z której możecie dowiedzieć się, dlaczego na „czwórkę” trzeba się wybrać . Ale wróćmy do TOP-ki. Seria historyjek o zabawkach zawsze dostarczała ogromnych emocji i miała wiele świetnych momentów. Specjalnie dla Was, przed premierą „czwórki”, dokonaliśmy trudnego wyboru najlepszych scen z trylogii „Toy Story”. Zaczynamy!
W pierwszej części powracającym tematem była… umiejętność latania. Buzz Astral usilnie twierdził, że potrafi latać, zaś Chudy złośliwie odpowiadał, że owszem, potrafi, ale kontrolowanie spadać. Aż finalnie zdarzył się cud… z małą pomocą petardy. Mała prywata: pamiętamy, jakie ogromne wrażenie zrobiła na nas przed laty ta scena w kinie.
Toy Story 2” w finale serwuje nam niezwykle emocjonującą i emocjonalną scenę. Chudy i Jessie są nie tyle „w”, ile „na” samolocie. Jessie przez cały film obawiała się porzucenia, a teraz Chudy namawia ją, by mu zaufała i porzuciła… lot samolotem. Z małą pomocą Buzza wszystko kończy się dobrze.
„Trójka” dostarczyła nam wiele niezapomnianych scen i to właśnie „Toy Story 3” zdominuje resztę tego zestawienia. Hiszpańska wersja Buzza to jeden z zabawniejszych gagów. Najpierw Miś Tuliś resetuje naszego gwiezdnego ludzika, potem Chudy i reszta robią to samo, i finalnie do głosu dochodzi... Hiszpański Buzz.
Pamiętamy dobrze te niezwykle traumatyczne, ale oczyszczające chwile w kinie. To uczucie, że coś się naprawdę kończy, że ogień dosłownie wypali z nas dzieciństwo… oraz to pogodzenie z losem. Ech, tak. Końcówka „trójki” i scena ze spalarką wciąż emocjonalnie miażdży.
Na szczęście faktyczny finał trylogii „Toy Story” to wzruszający, krzepiący moment, gdy dorosły już Andy oddaje swoje zabawki małej Bonnie i po raz ostatni bawi się z Chudym, Buzzem i resztą. Dzieciństwo się skończyło, ale dziećmi pozostaniemy na zawsze! :)
Zapomnieliśmy o jakiejś scenie? Jakie są Wasze ulubione momenty z serii „Toy Story”? Dajcie znać w komentarzach! Do zobaczenia na „Toy Story 4” w Multikinie!
Toy Story 4

Toy Story 4

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 100 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | NAJLEPSZE sceny z serii „Toy Story”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.