TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE role SETHA ROGENA

Będzie wesoło!

Najsympatyczniejszy brodaty okularnik z Hollywood wraca na ekrany! Myślę, że Seth Rogen nie obraziłby się za taki gwiazdorski wstęp, ponieważ facet ma do siebie ogromny dystans. No i tupet, bo w swojej najnowszej komedii wziął sobie za partnerkę nikogo innego, jak Charlize Theron. W dzisiejszym zestawieniu przyjrzymy się najlepszym rolom Setha Rogena. A to wszystko z okazji premiery filmu „Niedobrani”. Powiem wprost – dawno nie miałem takiego ataku śmiechu na sali kinowej. „Niedobrani” to hit, komedia roku, a może i nawet kandydat na klasykę gatunku? Jeśli jeszcze nie czujecie tego klimatu, to sprawdźcie naszą recenzję (link), niech zarazi was entuzjazmem. A tymczasem – pięć najciekawszych i nie zawsze oczywistych ról Setha Rogena. Zapraszamy!

Konsekwencje jednorazowych nocnych wybryków nie zawsze powodują koniec świata, o czym opowiada film „Wpadka”. Rogen wcielił się w nim w rolę luzaka, który przechodzi szybki kurs dojrzewania.

Seth Rogen jest parówą – oczywiście mowa o animowanym bohaterze wulgarnej, zwariowanej komedii „Sausage Party”. Humor nie dla każdego, ale naprawdę warto dać się ponieść temu szaleństwu.

Jak to jest zagrać samego siebie? Z pewnością wcale nie jest to takie łatwe zadanie, szczególnie gdy za oknem szaleje apokalipsa.  Przed państwem Seth Rogen jako Seth Rogen w filmie „To już jest koniec”.

Kto powiedział, że raz na jakiś czas nie można zagrać poważnej roli w poważnym filmie o poważnych, prawdziwych postaciach? Seth Rogen jako Steve Wozniak ma arcyciekawy epizod w filmie „Steve Jobs”. 

A na koniec Mac Radner z filmu „Sąsiedzi”, czyli moje ulubione wcielenie Setha Rogena w moim ulubionym filmie z Sethem Rogenem. Młody ojciec kontra studenckie bractwo pod przewodnictwem Zacka Efrona. Dzieje się!

Na „Niedobranych” zapraszamy oczywiście do Multikina. Do zobaczenia na seansach!

Niedobrani

Niedobrani

Komedia Od lat: 15 125 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | NAJLEPSZE role SETHA ROGENA

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.