TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE PREMIERY WRZEŚNIA w MULTIKINIE

Familijne, widowiskowe, zabawne i przerażające

No hej. Czy „Psi Patrol. Film” to największa premiera tego miesiąca? Bo jakby co, to Ryder i ekipa już w kinach! 

Witajcie w najnowszym TOP Multikino! Przed Wami NAJWIĘKSZE PREMIERY WRZEŚNIA! Zaczynamy.

___________

3 WRZEŚNIA

Brakowało Wam prawdziwego Mandaryna w trzecim „Iron Manie”? No to proszę, prawdziwy Mandaryn pojawia się w filmie Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”. Kino kopane + Marvel = świetna rozrywka w kolejnym superbohaterskim widowisku.

Ten związek nawet nie jest burzliwy - to pełnoprawny huragan! Tessa i Hardin po raz trzeci muszą zmagać się z przeciwnościami losu. "After. Ocal mnie" to ekranizacja światowego bestsellera i jednocześnie kolejny odcinek gorącej i namiętnej sagi.

____________

10 WRZEŚNIA

Piotr Adamczyk niczym Liam Neeson w "Uprowadzonej" rusza śladami porwanej dziewczynki. Nowy film Patryka Vegi może zaskoczyć zarówno fanów, jak i hejterów reżysera znanego z zamiłowania do kontrowersji. Small World zapowiada się na mocne, poważne kino.
Już wkrótce wrzucimy recenzję, ale już teraz zdradzę, że Teściowie to świetnie zagrany i genialnie sfilmowany polski komediodramat. Kuna, Ostaszewska, Dorociński i Woronowicz dają z siebie wszystko jako tytułowi teściowie na weselu… bez państwa młodych.

Twórca serii „Obecność wraca z nowym horrorem. Wcielenie to hołd dla włoskich slasherów i opowieść o kobiecie dręczonej przez wizje przerażających morderstw. Gdy sny na jawie stają się niepokojąco realne, to zaczyna robić się naprawdę krwawo.

____________

17 WRZEŚNIA

Niby złodziejaszek, a jednak dżentelmen. Zdzisiek Najmrodzki to był fest gość! Niemal 30 razy wymykał się organom ścigania. Kochał kraść i ośmieszać władzę, a jego perypetie z Policją śledziła cała Polska. "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" to czysta kinowa rozrywka.

Minister mówił, że młodzież czeka, no i proszę – młodzież się doczekała! „Wyszyński. Zemsta czy przebaczenie” opowiada o wojennych losach księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego – przyszłego Prymasa Polski. Będą emocje, dylematy moralne i trudne pytania.
Jesteście gotowi na kolejną porcję przygód sympatycznej, choć nie do końca ludzkiej rodzinki? "Mała wielka stopa 2: W rodzinie siła" to kontynuacja hitowej pierwszej części i kolejna okazja, by zajrzeć, co tam słychać u Adama i jego futrzastego ojca

____________

24 WRZEŚNIA

Jan P. Matuszewski, twórca "Ostatniej rodziny", prezentuje swój nowy film. "Żeby nie było śladów" oparto na sprawie Grzegorza Przemyka. Przed Wami historia, która stała się symbolem walki ze znienawidzoną władzą. Mocne, polskie kino zrealizowane z pasją i rozmachem.

Z jednej strony jest to kryminał pełen akcji, z drugiej smoliście czarny komediodramat. Mads Mikkelsen jako obdarzony bujną brodą żołnierz Markus mści się za śmierć żony. „Jeźdźcy sprawiedliwości" i rozbawią, i zaszokują. W Danii był to megahit z otwarciem lepszym niż "Na rauszu", a już wkrótce zobaczycie naszą recenzję. Warto sprawdzić!

A na sam koniec miesiąca możecie jeszcze dowiedzieć się Jak rozmawiać z psem. No bo po co czekać do grudnia, skoro ze swoim czworonogiem można podyskutować już teraz? Rodzina niech pędzi do kina na tę wesołą familijną produkcję!

Gdzie zobaczycie najlepsze premiery września? Rzecz jasna w Multikinie! Widzimy się na sali. Do zobaczenia!