TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE premiery WRZEŚNIA

Cały wrzesień wypchany premieramiiii

Znajome twarze, polscy bohaterowie, ikony amerykańskiego kina akcji, pewien krwiożerczy klaun i inni – wrześniowe filmy w Multikinie zachwycą nas, rozbawią, przerażą i dostarczą całej masy rozrywki. Lepiej rezerwujcie sobie sporo seansów w tym miesiącu, bo co premiera, to hit! Zaczynamy od początku miesiąca.

6 WRZEŚNIA

Patryk Vega z pewnością znowu znokautuje polski box-office. „Polityka” ma szansę stać się tegorocznym „Klerem” i z pewnością przyciągnie miliony widzów. Ostra satyra wymierzona w ludzi z pierwszych stron gazet nikogo nie pozostawi obojętnym. Wybieracie się? Dajcie znać w komentarzach!

TO powraca! Minęło 27 lat, a w miasteczku Derry znów pojawia się zło. Klaun Pennywise ma ochotę na krwawą dogrywkę z Klubem Frajerów. Dorośli Beverly, Bill, Ben i reszta muszą znowu zmierzyć się z swoimi lękami. „To: Rozdział 2”, kontynuacja najbardziej kasowego horroru wszech czasów, zajdzie wam za skórę. Podobno druga część jest jeszcze bardziej przerażająca, niż „jedynka”!

13 WRZEŚNIA

To nie miało prawa się stać! A tu proszę – w filmie „PiłsudskiBorys Szyc pokaże nam, jak z byłego pacjenta szpitala psychiatrycznego, który napada na pociąg (pacjent, nie szpital) stać się marszałkiem, któremu stawiane są pomniki. To nie będzie sztampowa biografia, oj nie. „Ziuk” da ostro czadu! I na romanse będzie miał czas…

20 WRZEŚNIA

Polskiej historii ciąg dalszy! 20 września na ekrany wjadą „„Legiony”, dzięki którym obejrzymy, jak bohaterscy ułani bili bolszewików i przy okazji... wikłali się w trójkąty miłosne. Takiego rozmachu w rodzimym kinie dawno nie było. Is it gonna be legendary?

John Rambo prawdopodobnie już po raz ostatni wymierzy sprawiedliwość. Tym razem na jego celowniku jest narkotykowy kartel. Tego lata Meksyk spłynie krwią. „Rambo: Ostatnia krew” to męskie kino bez kompromisów. 

Brad Pitt leci w kosmos, by w czeluściach wszechświata odnaleźć ojca granego przez Tommy’ego Lee Jonesa. Wielbiciele kosmicznych podróży i podniebni filozofie  – zapraszamy Was do obejrzenia „Ad Astra” na orbicie Multikina. Nie pożałujecie!

Na familijne wyjście do kina idealna będzie kontynuacja wściekłego hitu, czyli „Angry Birds 2”. Tym razem tytułowe ptaszki z piekła rodem będą musiały współpracować ze swoimi odwiecznymi wrogami, czyli zielonymi świnkami. Będzie kwik! To znaczy rechot, rzecz jasna.

27 WRZEŚNIA

Dobrze wam się kłamało w miłym towarzystwie? To w takim razie przygotujcie się rodzimą wariację na ten temat, czyli „(Nie)znajomych”. Już 27 września zaczną się złośliwe docinki i odkrywanie wstydliwych sekretów – ot, typowa posiadówka przy polskim stole. Tym razem jednak w naprawdę doborowym towarzystwie.

Na które filmy czekajcie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach. Sprawdźcie też wersję wideo TOP-ki na kanale Multikina – o, tutaj! Do zobaczenia w Multikinie!