TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE premiery w lutym

Przed nami najkrótszy miesiąc w roku. Ale nie oznacza to, że na ekranie Multikina zabraknie premier - co to, to nie! Przygotowaliśmy dla Was listę NAJLEPSZYCH FILMÓW MIESIĄCA. Będą groźne lwy, nikczemne klocki LEGO oraz kontynuacja niezwykle popularnej polskiej komedii romantycznej. Sprawdźcie sami!

1 lutego

Na początku miesiąca rodzina do kina wybierze się, by podziwiać niezwykłą przyjaźń lwa i dziewczynki. Szykujcie się na niezwykłą, wzruszającą przygodę w pięknych plenerach.

8 lutego

Wszystko wciąż jest czadowe! No dobra, prawie wszystko – cywilizacja upadła, a Emmet i reszta mieszkają w świecie rodem z „Mad Maksa”. Tę „uroczą” sielankę przerywa pojawienie się najeźdźców z LEGO® DUPLO… Popkulturowa zabawa i Lego Batman wracają w LEGO PRZYGODA 2!

Byli umówieni, pokłóceni, a teraz… biorą ślub! Ania i Tomek postanawiają pobrać się na wsi, co oczywiście musi skończyć się wielką katastrofą. Zamknięcie trylogii i zmiana klimatu z komedii romantycznej na coś w rodzaju… rubasznej komedii amerykańskiej: oto „Planeta Singli 3”!

Nominowani do Oscara Viggo Mortensen i Mahershala Ali w nominowanym do Oscara filmie „Green Book”. Czy muszę kogoś zachęcać do obejrzenia tego świetnego komediodramatu? Marsz do Multikina!

15 lutego

W tych oczach można utonąć… „Alita: Battle Angel” w reżyserii Roberta Rodrigueza to ekranizacja mangi, jakiej jeszcze nie było – wierna oryginałowi i wypełniona emocjonującą akcją. Zobaczycie, to będzie miła niespodzianka i początek nowej franczyzy!

Czkawka i Szczerbatek znowu na ekranie! To już poważni panowie, którym nie w głowie głupotki. Tak długo, aż nasz uroczy smok nie postanawia się... zakochać. Twórcy obiecują słodko-gorzkie zakończenie trylogii, więc lepiej zabierzcie do kina paczkę chusteczek.

22 lutego

Patryk Vega powraca na ekrany z drugą częścią przygód twardych babek, które nie dają sobą pomiatać. Całkowicie nowa męska obsada – ciekawe kto dożyje finału? „Kobiety mafii 2” zagwarantują z pewnością dużo, dużo emocji.

Gotowi na świetne premiery w lutym? W takim razie do zobaczenia w Multikinie!