TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE premiery SIERPNIA!

Nasze propozycje na sierpniowe kino.

Szybcy znów się wściekną… Zabawki znów ożyją… A to wszystko pewnego razu w Hollywood! W tym szaleństwie jest metoda – sprawdźcie sami, jakie kinowe premiery w sierpniu polecamy najbardziej!

2 SIERPNIA
Wjeżdżamy na boczny tor serii „Szybcy i wściekli”. Stróż prawa Hobbs musi współpracować ze złoczyńcą Shawem, by pokonać nikczemnego cyberprzestępcę. Oto rozpędzone i pełne adrenaliny kumpelskie kino akcji –Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw po prostu skopią tyłki.
9 SIERPNIA
Toy Story wracają z nieoczekiwanym sequelem. Tym razem zabawki ruszają w trasę i przekonają się, że świat jest naprawdę, ale to naprawdę wielki. Kolejny wspaniały hit od studia Pixar? Obecność w kinie obowiązkowa!
Upiorna posiadłość, a w niej upiorna księga pełna upiornych historyjek. Mistrz gatunku Guillermo del Toro zaprasza Was na Upiorne opowieści po zmroku - horror, który w równym stopniu straszy, jak i bawi. Gęsia skórka gwarantowana!
15 SIERPNIA
Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Co będzie dalej? Tego dowiecie się podczas seansu pełnego gagów, pomyłek i „dziadkowego” humoru. Jesteśmy pewni, że ta niezwykła komedia w doborowej obsadzie Na bank się uda.
16 SIERPNIA

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Timothy Olyphant, Kurt Russel oraz także nasz własny Rafał Zawierucha w najnowszym filmie Quentina Tarantino opowiadającym o tym, co zdarzyło się „Pewnego razu… w Hollywood”. Potrzebujecie więcej zachęty?
23 SIERPNIA
Pokochaliście „LEGO: PRZYGODA”? W takim razie teraz pora na „PLAYMOBIL. FILM”, czyli historia, w której dwójka rodzeństwa nieopatrznie przenosi się do uniwersum popularnych zabawek. Będzie wesoło!
Agent Mike Banning powraca i znowu wpada w tarapaty. Tym razem to ON zostaje oskarżony o przeprowadzenie ataku terrorystycznego. Najpierw Olimp, potem Londyn, a teraz Świat w ogniu. Facet nie ma czasu odpocząć!
Sługi wojny będą zapewne znane jako „ten film, w którym Stramowski biega po dachach”. Bioterorryzm, wykradanie DNA, tajemnicze morderstwa. Stramowski tym razem nie jako „Majami”, ale „Sambor” będzie musiał poprowadzić śledztwo, od którego zależą losy… świata!
Z tymi damami lepiej nie zadzierać. Melissa McCarthy, Tiffany Haddish i Elisabeth Moss jako bezwzględne przestępczynie, czyli Królowe zbrodni. Co ciekawe całość jest ekranizacją… komiksu!
Kojarzycie serial „Dora zwiedza świat”, prawda? Teraz pora na kinową wersję aktorską! Dora i Miasto Złota to pełna przygód i humoru opowieść o rezolutnej dziewczynce, która po prostu nie umie usiedzieć w jednym miejscu. 
30 SIERPNIA
Sierpień zakończymy komedią Grzeczni chłopcy. Skoro całość wyprodukował Seth Rogen to wiadomo, że będzie grubo! Przegięte dowcipy, mocne teksty, kupa dobrej zabawy. Idealnie na koniec wakacji!
Na jakie filmy czekajcie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia w Multikinie!
Pewnego razu... w Hollywood

Pewnego razu... w Hollywood

Dramat Kryminał Od lat: 15 161 min

Więcej o filmie
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Akcja Od lat: 13 136 min

Więcej o filmie
Toy Story 4

Toy Story 4

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 100 min

Więcej o filmie
Upiorne opowieści po zmroku

Upiorne opowieści po zmroku

Horror Od lat: 15 108 min

Więcej o filmie
Na bank się uda

Na bank się uda

Komedia kryminalna Od lat: 13 105 min

Więcej o filmie
Playmobil. Film

Playmobil. Film

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 99 min

Więcej o filmie
Świat w ogniu

Świat w ogniu

Akcja Thriller Od lat: 15 121 min

Więcej o filmie
Sługi wojny

Sługi wojny

Thriller Sensacyjny Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Królowe zbrodni

Królowe zbrodni

Akcja Dramat Kryminał Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Dora i Miasto Złota

Dora i Miasto Złota

Familijny Przygodowy Od lat: 7 102 min

Więcej o filmie
Grzeczni chłopcy

Grzeczni chłopcy

Komedia Od lat: 15 87 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | NAJLEPSZE premiery SIERPNIA!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.