TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE premiery SIERPNIA!

Nasze propozycje na sierpniowe kino.

Szybcy znów się wściekną… Zabawki znów ożyją… A to wszystko pewnego razu w Hollywood! W tym szaleństwie jest metoda – sprawdźcie sami, jakie kinowe premiery w sierpniu polecamy najbardziej!

2 SIERPNIA
Wjeżdżamy na boczny tor serii „Szybcy i wściekli”. Stróż prawa Hobbs musi współpracować ze złoczyńcą Shawem, by pokonać nikczemnego cyberprzestępcę. Oto rozpędzone i pełne adrenaliny kumpelskie kino akcji –Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw po prostu skopią tyłki.
9 SIERPNIA
Toy Story wracają z nieoczekiwanym sequelem. Tym razem zabawki ruszają w trasę i przekonają się, że świat jest naprawdę, ale to naprawdę wielki. Kolejny wspaniały hit od studia Pixar? Obecność w kinie obowiązkowa!
Upiorna posiadłość, a w niej upiorna księga pełna upiornych historyjek. Mistrz gatunku Guillermo del Toro zaprasza Was na Upiorne opowieści po zmroku - horror, który w równym stopniu straszy, jak i bawi. Gęsia skórka gwarantowana!
15 SIERPNIA
Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Co będzie dalej? Tego dowiecie się podczas seansu pełnego gagów, pomyłek i „dziadkowego” humoru. Jesteśmy pewni, że ta niezwykła komedia w doborowej obsadzie Na bank się uda.
16 SIERPNIA

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Timothy Olyphant, Kurt Russel oraz także nasz własny Rafał Zawierucha w najnowszym filmie Quentina Tarantino opowiadającym o tym, co zdarzyło się „Pewnego razu… w Hollywood”. Potrzebujecie więcej zachęty?
23 SIERPNIA
Pokochaliście „LEGO: PRZYGODA”? W takim razie teraz pora na „PLAYMOBIL. FILM”, czyli historia, w której dwójka rodzeństwa nieopatrznie przenosi się do uniwersum popularnych zabawek. Będzie wesoło!
Agent Mike Banning powraca i znowu wpada w tarapaty. Tym razem to ON zostaje oskarżony o przeprowadzenie ataku terrorystycznego. Najpierw Olimp, potem Londyn, a teraz Świat w ogniu. Facet nie ma czasu odpocząć!
Sługi wojny będą zapewne znane jako „ten film, w którym Stramowski biega po dachach”. Bioterorryzm, wykradanie DNA, tajemnicze morderstwa. Stramowski tym razem nie jako „Majami”, ale „Sambor” będzie musiał poprowadzić śledztwo, od którego zależą losy… świata!
Z tymi damami lepiej nie zadzierać. Melissa McCarthy, Tiffany Haddish i Elisabeth Moss jako bezwzględne przestępczynie, czyli Królowe zbrodni. Co ciekawe całość jest ekranizacją… komiksu!
Kojarzycie serial „Dora zwiedza świat”, prawda? Teraz pora na kinową wersję aktorską! Dora i Miasto Złota to pełna przygód i humoru opowieść o rezolutnej dziewczynce, która po prostu nie umie usiedzieć w jednym miejscu. 
30 SIERPNIA
Sierpień zakończymy komedią Grzeczni chłopcy. Skoro całość wyprodukował Seth Rogen to wiadomo, że będzie grubo! Przegięte dowcipy, mocne teksty, kupa dobrej zabawy. Idealnie na koniec wakacji!
Na jakie filmy czekajcie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach. Do zobaczenia w Multikinie!