TOP Multikino

TOP | Najlepsze premiery GRUDNIA

W tym miesiącu przede wszystkim poczujemy MOC!

W grudniu repertuar kinowy często wypełniony jest największymi hitami oraz widowiskami, które potrafią pozostawić w niemym zachwycie. Tak samo będzie i w tym roku, bowiem na ekrany przylatują między innymi nowe "Gwiezdne wojny" oraz kolejna część "Jumanji"!

13 grudnia
Świąteczny horror znajdziecie nie tylko podczas zakupów na ostatnią chwilę, ale także na ekranach Multikina. „Czarne Święta” to nowa wersja klasycznego protoplasty slasherów z 1974 roku. Punkt wyjścia ten sam: przerwa świąteczna, więc w akademiku niemal same pustki. Na miejscu zostało tylko kilka przyjaciółek, które postanawiają troszkę poimprezować. Tymczasem w okolicy pojawia się seryjny morderca... który szybko przekona się, że z dziewczynami nie warto zadzierać!

18 grudnia
Och, a teraz coś o pewnej małej premierze, o której z pewnością nie słyszeliście... Oczywiście żartuję – „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” jest chyba najbardziej oczekiwanym filmem roku. Najnowsza część kosmicznej sagi to nie tylko zakończenie trylogii, ale także finał wszystkich dotychczasowych epizodów! Miecze świetlne i blastery rozgrzeją się do czerwoności, zobaczymy kilku starych znajomych, zachwycimy się niejeden raz i zapewne nawet nieco wzruszymy. Niech Moc będzie z Wami!

27 grudnia
Koniec roku coraz bliżej, więc pora na małpie figle! Jumanji: Następny poziomto – dosłownie! – następny poziom w szalonej i – także dosłownie – niezwykle wciągającej grze. Wracają nasi bohaterowie oraz ich dzielne awatary, a mnie frapuje jedna rzecz: w poprzedniej części gra została zniszczona. Ciekawe, w jaki sposób twórcy obejdą ten dość istotny fakt. Co by nie było - będzie dużo dobrej zabawy!

"Pan T." to opowieść o tytułowym mężczyźnie, który w socrealistycznej Polsce próbuje zapewnić sobie godziwe, wygodne życie. Jest pisarzem mieszkającym w hotelu dla literatów, utrzymuje się z korepetycji dawanych pięknej studentce, z którą utrzymuje bliskie kontakty. Wódką i innymi używkami jednoczy sobie nawet najzimniejszych przedstawicieli nowej władzy. Pan T. rzadko kiedy gra fair i nawet trudno go z początku polubić... Ale dajcie mu szansę – nie pożałujecie.

Chłopaki nie płaczą, tylko oglądają polską komedię "Futro z misia". Przed kamerami klasyczna ekipa: Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko. Film opowiada o przekręcie niemal doskonałym. A skoro "niemal", to możecie spodziewać się komedii pomyłek, jakiej dawno nie oglądaliśmy na ekranach. Dość rzecz, że myli się tutaj marihuanę z... ziołową herbatką! Czas na solidny masaż przepony.

A na koniec historia oparta na faktach.Oficer i szpiegto najnowszy film Romana Polańskiego z międzynarodową obsadą i intrygującym punktem wyjścia. Całość opowiada o francuskim oficerze skazanym na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny, a w efekcie czego zesłanym na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Wkrótce dociekliwy szef wywiadu odkrywa, że dowody zostały spreparowane. Stawką jest nie tylko zachowanie posady, ale i  wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii.

Na które filmy się wybierzecie? Dajcie znać w komentarzu. Do zobaczenia w Multikinie!

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Familijny Przygodowy Science-Fiction Od lat: 10 142 min

Więcej o filmie
Jumanji: Następny poziom

Jumanji: Następny poziom

Familijny Przygodowy Od lat: 12 123 min

Więcej o filmie
Czarne święta

Czarne święta

Horror Od lat: 15 92 min

Więcej o filmie
Futro z misia

Futro z misia

Komedia Od lat: 15 102 min

Więcej o filmie
Pan T.

Pan T.

Komedia Dramat Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Oficer i szpieg

Oficer i szpieg

Thriller szpiegowski Od lat: 15 132 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | Najlepsze premiery GRUDNIA

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.