TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE lipcowe premiery w MULTIKINIE

Gorące lato na kinowym ekranie.

Witajcie w kolejnej TOP-ce! Spider-Man już rozhuśtał się na naszych ekranach. Film jest świetny, pełen zwrotów akcji, energii i humoru rzecz jasna. Sprawdźcie naszą recenzję, jeśli chcecie dowiedzieć się, co najbardziej przypadło nam do gustu. Podpowiemy: niesamowity klimat letniej komedii dla młodzieży! 
Ale premiera filmu Spider-Man: Daleko od domuto tylko początek kinowego lipca w Multikinie. Zobaczcie sami, co dla Was przygotowaliśmy. A, i jeszcze jedno – co prawda o filmach familijnych mówiłem już tydzień temu, ale nie zapominajcie o premierze „Króla Lwa”, ok? No dobra, to zaczynamy.
5 lipca
Kazik śpiewał, że gdy nie ma dzieci, to starzy robią się niegrzeczni. Cóż, im raczej nikt szlabanu nie da, więc hulaj dusza. Taki jest właśnie klimat komedii Imprezowi rodzice– od dzisiaj na ekranach.
12 lipca
Drugi weekend lipca to aż cztery premiery i cztery całkowicie różne filmy. Np. takiStuber– komedia akcji o pechowym kierowcy Ubera, który pakuje się w sam środek policyjno-gangsterskich porachunków.
Wolicie się bać, a nie śmiać? Proszę bardzo – trzecia część cyklu o nawiedzonej lalce wraca do korzeni serii „Obecność”. W rezydencji Warrenów lepiej nie wtykać nosa w nie swoje sprawy. Bo już więcej tego nosa… nie zobaczymy. Annabelle wraca do domu już 12 lipca.
Kojarzycie Beatlesów, prawda? A teraz wyobraźcie sobie, że nagle okazuje się, że tylko WY, na całym świecie, znacie ich piosenki. Co byście zrobili w takiej sytuacji? Na to pytanie odpowiada muzyczna komedia Yesterday.
19 lipca
Czy to będzie polski „Rocky”? Stramowski kontra Roznerski w filmie Fighter udowodnią, że polska scena MMA to krew, pot i łzy. Przygotujcie się na solidną dawkę rodzimego mordobicia.
A ci znowu grzeszą! Dwie szalone francuskie rodzinki powracają w komedii, dla której nie ma żadnych świętości. Jak daleko posuną się dziadkowie, by zatrzymać młodych w kraju? „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże” to solidna dawka humoru znad Sekwany.
26 lipca
Najnowszy Woody Allen – i wszystko jasne.W deszczowy dzień w Nowym Jorku to obyczajowa komedia w doborowej obsadzie o miłości, związkach i z całą masą pomyłek.
A na koniec lipcowa perełka uroczo zatytułowana Truposze nie umierająJim Jarmusch, specjalista od autorskiego, ambitnego kina, tym razem na wesoło opowie o… zombiakach. Tak. Żywe trupy w towarzystwie najlepszych aktorów, o jakich moglibyście pomyśleć. 
Na najlepsze lipcowe premiery zapraszamy oczywiście do Multikina! Do zobaczenia!