TOP Multikino

TOP | Najlepsze hity KWIETNIA

Będzie gorąco.

Kwiecień-plecień co przeplata, sporo filmów… tutaj.. lata? Cześć kinomaniacy! Zaczynamy nowy kinowy miesiąc, a to oznacza kolejne świetne filmy. Chociaż coś mi się wydaje, że dominować będzie pewna grupa superbohaterów…

5 kwietnia
Pewien nastolatek otrzymuje dar – po wypowiedzeniu magicznego słowa staje się… superbohaterem! Co z tego wyniknie? "Shazam!" czyli świetna komiksowa zabawa dla całej rodziny! Sprawdźcie naszą recenzję. Możecie sobie poczytać albo obejrzeć na poniższym wideo!
A Rodzina do kina wybierze się, by poznać sympatycznego ptaszka, który myśli, że jest… mewą. Ale spokojnie, wiara w siebie dodaje skrzydeł! Oto rozrywka najwyższych lotów, czyli „Manu, bądź sobą”!
12 kwietnia
Odsuń się, panie Grey! Teraz pora na zbuntowanego Hardina, który otworzy przed młodą Tessą świat pełen pasji i namiętności. After to ekranizacja gorrrącego bestsellera – dobrze, że w salach Multikina jest klimatyzacja!
Rogi spiłowane, poziom sarkazmu 120%, krwawy i dosadny klimat –Hellboyjest gotowy, by zabrać nas w szaloną podróż pełną akcji, okultyzmu i fantastyki. Wszyscy fani „Deadpoola” i „Venoma” powinni poczuć się jak w domu.
19 kwietnia
Zakręcony poszukiwacz przygód wyrusza na – niespodzianka! - przygodę dosłownie z brakującym ogniwem w tle. Jego towarzyszem jest bowiem… Wielka Stopa. Praziomek nie tylko wygląda prześlicznie, ale rozweseli nawet największego ponuraka.
26 kwietnia
No i wreszcie na ekrany wchodzą oni – cali na biało. Avengers: Koniec gry to największa premiera sezonu. Najwyższa pora odpstryknąć pstryknięcie Thanosa. Avengersom z pewnością przyda się pomoc potężnej Kapitan Marvel i niepozornego Ant-Mana.
Zapraszamy na najlepsze premiery kwietnia do Multikina! Do zobaczenia na seansach!
Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec gry

Akcja Familijny Science-Fiction Od lat: 12 182 min

Więcej o filmie
Shazam!

Shazam!

Fantasy Akcja Od lat: 10 132 min

Więcej o filmie
After

After

Romans Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie
Hellboy

Hellboy

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 121 min

Więcej o filmie
Manu. Bądź sobą!

Manu. Bądź sobą!

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 89 min

Więcej o filmie
Praziomek

Praziomek

Animowany Familijny Komedia Od lat: 7 95 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | Najlepsze hity KWIETNIA

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.