TOP Multikino

TOP | Najlepsze filmy stycznia

Witajcie w nowym roku! Styczeń w Multikinie to wiele świetnych premier. Będą i wielkie roboty, i małe pieski, polski „Rocky” i polscy „Szybcy i wściekli”, a nawet zrealizowana po 30 latach kontynuacja kultowej polskiej komedii. Koniecznie sprawdźcie najlepsze filmy, jakie w styczniu obejrzycie na ekranach Multikina!

4 stycznia
Poczujecie klimat lat osiemdziesiątych i zrobi wam się ciepło na serduszkach po seansie „Bumblebee”,  czyli tym filmie o Transformersach, w których nie burzą miast, tylko słuchają Tears For Fears. Nie jesteście przekonani? Miałem tak samo, a tymczasem bardzo mile się zaskoczyłem. Sprawdźcie naszą recenzję!

11 stycznia
Eryk Lubos i Mamed Khalidov stoczą pojedynek MMA w polskiej odpowiedzi na „Rocky’ego” i „Creeda”. Na planie lała się prawdziwa krew, więc do kina zabierzcie jakiś ręcznik, czy coś. Na dokładkę Janusz Chabior w genialnej roli wygadanego trenera.

A Rodzina do Kina wpadnie po to, by zobaczyć jak Ralph Demolka wraca i demoluje cały Internet. A wiecie, że ma chłopak krzepę… „Ralph Demolka w Internecie” to świetny sequel, który znacząco poszerza to „demolkowe” uniwersum.

18 stycznia
Pan Glass, niezniszczalny David Dunn i złowroga Bestia wracają w kontynuacji „Niezniszczalnego” i „Split”. Na ekranie tym samym pojawią się Samuel L. Jackson, Bruce Willis i James McAvoy. Superbohaterowie i złoczyńcy na poważnie? O tak!

Swąd palonej gumy, skąpo ubrane dziewczyny i superszybkie i superdrogie fury? „Diablo. Wyścig o wszystko”, czyli rodzima odpowiedź na „Szybkich i wściekłych” wjeżdża driftem na ekran Multikina. Polskie kino akcji bez spiny? gaz do dechy!

A Rodzina do Kina przygotuje chusteczki, bowiem czeka ją wzruszająca, ale i pouczająca historia o przyjaźni pewnego chłopca z… pelikanem. Ostrzegamy, że ekranizacja bestsellerowej powieści „Chłopiec z burzy” naprawdę wyciska łzy z oczu!

25 stycznia
Drodzy widzowie, u nas jest jakby luksusowo, więc kupujcie bilety na miejsca VIP i SUPERVIP, rozsiądźcie się wygodnie (albo nawet połóżcie, jak macie miejsca SUPERVIP) i obejrzyjcie powrót jednej z najbardziej lubianych polskich serii komediowych – „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”!

Dzieciaki kochają psiaki, a dorośli kochają dzieci, więc Rodzina do Kina wybierze się na seans o dzielnym czworonogu, który pokonuje tysiące kilometrów, by wrócić do swojego właściciela. „O psie, który wracał do domu” obowiązkowo do obejrzenia w Multikinie. 

Na najlepsze filmy stycznia zapraszamy do Multikina!