TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE FILMY PAŹDZIERNIKA

Jesienne seanse dla każdego

Odrobina bajki, szczypta dramatu, trochę komedii i coś strasznego do smaku – tak zapowiadają się nasze październikowe hity! W najnowszym zestawieniu TOP Multikino zapraszamy Was na zestawienie najlepszych premier miesiąca. 

2 PAŹDZIERNIKA

Zaczynamy od pytania, które codziennie trapi miliony ludzi na całym świecie – Jak zostać gwiazdą? Odpowiedzi możecie szukać na naszych ekranach w nowej polskiej komedii. W jednej z głównych ról Urszula Dudziak!
Rozśpiewane, roztańczone i z totalnie oszałamiającymi fryzurami – tak, one wracają! Trolle 2 to nie tylko jeszcze więcej piosenek i humoru, ale także kilka niespodzianek. Dość rzec, że jedna z postaci wzorowana jest na... Ozzym Osbournie.
Ursynów, sk… znaczy, mości panie! Bez Molesty nie byłoby polskiego hip-hopu, a „Skandal” to jedna ze sztandarowych rap-płyt naszego podwórka.Skandal. Ewenement Molesty zaś to podróż z Vieniem i Włodim przez burzliwą historię kultowego składu.

9 PAŹDZIERNIKA

Ach, jak ja lubię takie rodzinne dramy! Gniazdo to trzymające w napięciu kino o statusie, chciwości i niespełnionych marzeniach. Obsada jest wybitna – Jude Law i Carre Coon kradną ten film. Recenzja już wkrótce, a na razie po prostu z całego serca POLECAM!
Agnieszka Holland prezentuje swój najnowszy film. Szarlatan to polsko-czeska koprodukcja opowiadająca o tytułowym znachorze Janie Mikolášku. Uzdrowiciel wyleczył ponoć 5 milionów ludzi, a w Czechosłowacji bawił niczym celebryta.
Roberto Benigni kiedyś zagrał Pinokia, a teraz występuje jako Gepetto w nowej aktorskiej wersji znanej bajki. Opowieść o poczciwym stolarzu, który z kawałka drewna wystrugał sobie syna, wciąż bawi i wzrusza. "Pinokio" to idealna propozycja na rodzinny seans! 

16 PAŹDZIERNIKA

W „Tajemniczym ogrodzie” Agnieszki Holland grała Maggie Smith, którą wszyscy znamy z serii o Harrym Potterze. W nowej ekranizacji kultowej powieści gra Julie Walters, którą także znamy z Harry’ego Pottera. Wszystko zostaje w rodzinie, a rodzina… idzie na ten familijny film do kina! Obsada jak z komedii, a dostajemy dramat. Przed kamerą Karolak, Zawadzka, Królikowski, Frycz, Kożuchowska, Zawierucha i inni, a na ekranie obserwujemy dramat ludzi wpuszczonych w maliny. Banksterzy, czyli tzw. film o frankowiczach, zajdzie niektórym za skórę.

23 PAŹDZIERNIKA

Oj, będą dreszczyki. „Saint Maud” to opowieść o dziewczynie, która za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Ma się nią także opiekować, ale to sprawy duchowe stają się dla niej niebezpieczną obsesją.
Maciej Musiałowski po świetnej roli w „Hejterze” teraz dosłownie wznosi się na wyżyny. W filmie „Polot” gra utalentowanego młodego przedsiębiorcy, który po rodzinnej tragedii musi utrzymać rodzinę. Sposób na zarobek? Zbudowanie innowacyjnego sterowca. Wysoko mierzy!

30 PAŹDZIERNIKA

„Obraz pożądania” to pełnokrwisty thriller nie tylko o krytyce sztuki, ale także jej kradzieży. Film może poszczycić się świetną obsadą. Przed kamerą zobaczymy piękną Elzabeth Debicki, Donalda Sutherlanda, a nawet… Micka Jaggera.
A na koniec października zawsze przychodzi pora na jakiś horror i tak jest także tym razem. W „Come Play” staniemy oko w oko z potworem, który objawia się dzięki smartfonom i innym mobilnym urządzeniom. XXI wiek, ty draniu…!

Na najlepsze filmy października zapraszamy do Multikina. To co, widzimy się? Do zobaczenia!

Trolle 2

Trolle 2

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 91 min

Więcej o filmie
Jak zostać gwiazdą

Jak zostać gwiazdą

Od lat: 13 117 min

Więcej o filmie
Skandal. Ewenement Molesty

Skandal. Ewenement Molesty

Dokumentalny

Więcej o filmie
Polot

Polot

Obyczajowy

Więcej o filmie
Banksterzy

Banksterzy

Od lat: 15 104 min

Więcej o filmie
Gniazdo

Gniazdo

Thriller Od lat: 15 107 min

Więcej o filmie
Szarlatan

Szarlatan

Obyczajowy Od lat: 15 118 min

Więcej o filmie
Pinokio

Pinokio

Fantasy Familijny Od lat: 7 125 min

Więcej o filmie
Come play

Come play

Horror Od lat: 15 95 min

Więcej o filmie
Saint Maud

Saint Maud

Horror

Więcej o filmie
Tajemniczy ogród

Tajemniczy ogród

Fantasy Familijny Dramat Od lat: 7 100 min

Więcej o filmie
Obraz pożądania

Obraz pożądania

Thriller Od lat: 15 99 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | NAJLEPSZE FILMY PAŹDZIERNIKA

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.