TOP Multikino

TOP | Najlepsze filmy na DŁUGIE MIKOŁAJKI!

Rodzina marsz do kina!

W Multikinie wierzymy, że dobra zabawa powinna trwać jak najdłużej! Dlatego zapraszamy wszystkie dzieciaki wraz z opiekunami na DŁUGIE MIKOŁAJKI! Od piątku 6 grudnia do niedzieli 8 grudnia Multikino zaprezentuje najmłodszym kinomanom kilka propozycji na bardzo udany familijny seans pełen emocji, śmiechu i widowiskowych scen!

Najpierw przyjdzie pora na arktyczną sprawiedliwość! „Śnieżna paczka” to nowy film twórców między innymi serii o Minionkach, więc możecie spodziewać się świetnej animacji, szalonego humoru i wielu, wielu zabawnych scen. Głównym bohaterem jest pewien lisek polarny, który bardzo chciałby zostać elitarnym… psim kurierem! Ale zamiast tego natrafia na spisek złowrogiego Doktora Morsa. Takiego szaleńca należy powstrzymać – dobrze że przyjaciele aż rwą się do pomocy. Będzie wesoło i chłodno, czyli cool!
W dalekiej Laponii urodził się pewien renifer. Zwierzak ma jedno marzenie – bardzo chciałby dostać się do zaprzęgu świętego Mikołaja. Ale życie w mroźnej dziczy nie należy do najprzyjemniejszych. Naturalni wrogowie czają się na każdym rogu, a wędrówka przez tajgę potrafi solidnie dać w kość. Dobrze że mama czuwa obok… Młody renifer Alex to fabularna, ze wszech miar prawdziwa opowieść o dążeniu do spełnienia własnych celów.
Przed wami film o przyjaźni wielkiej jak… słoń! Gdy zarząd cyrku postanawia pozbyć się mało przydatnej słonicy Flory, to młoda i rezolutna Dawn wykrada zwierzę. Kumpele ruszają na wielką przygodę, która zakończyć się ma w rezerwacie. Ale po drodze czekają kilometry lasów, rwąca rzeka i wiele innych niebezpieczeństw. Ratujmy Florę pokazuje, jak wiele przeszkód jesteśmy gotowi pokonać w imię prawdziwej przyjaźni. 
Jeśli lubicie animowane widowiska i kochacie filmy Disneya, to poczujecie się w Multikinie jak w domu. Kraina lodu 2 to kontynuacja megahitu – o wiele dojrzalsza i po prostu ciekawsza niż część pierwsza. Nowe piosenki wpadają w ucho, Olaf jak zwykle rozczula swoim pozytywnym podejściem do życia, a Elsa znowu sprowadza na wszystkich tarapaty. 
I na koniec Czarownica 2, czyli druga część hitu z Angeliną Jolie w roli głównej. Ponownie wyruszymy w podróż do baśniowej krainy Aurory, byłej Śpiącej Królewny i spojrzymy na świat z perspektywy Diaboliny, czyli, jak się okazuje, wcale nie takiego czarnego charakteru. W programie nowe sojusze, magiczne stworzenia oraz walka o ocalenie królestwa. 
Warto wybrać się do Multikina na DŁUGIE MIKOŁAJKI!